9D VR Virtual Reality Experience

9D VR Virtual Reality Experience

Wirtualna rzeczywistość VR 9D Wirtualna rzeczywistość VR 9D Wirtualna rzeczywistość można powiedzieć, że jest bezpieczna dla wszystkich grup wiekowych, do zabijania mężczyzn, kobiet, pełna ekscytacji i ekscytacji oraz szokująca ekspresja, przyciągają tłumy do centrów handlowych do obszaru 9D, kolejkowanie doświadczyć ludzi w ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

9D VR Virtual Reality Experience


Wirtualna rzeczywistość VR 9D można powiedzieć, że jest bezpieczna dla wszystkich grup wiekowych, mężczyzn i kobiet, aby zabijać, pełna ekscytacji i różnorodnych emocji i zszokowanej ekspresji, nadal przyciągać centra handlowe tłumu tłumy do obszaru 9D, w kolejce doświadczyć ludzi w szczególności, aby całe centrum handlowe Atmosfera była dość żywa.

 

Wirtualna rzeczywistość VR Virtual Player Gracz może zanurzyć się w różne środowiska, tak jakby przez drzwi drzwi, bezpośrednio w inne nigdy nie było na świecie, cieszyć się szokowną rozrywką, taką jak wirtualna kolejka górska, wyścigi wyścigi, lot symulacyjny, roaming kosmiczny, przygoda jurajska.

 

Obsługuje 360-stopniowy automatyczny obrót synchroniczny, kontrolowany przez gracza obrót o 360 ° i kontroluje rolę ruchu do tyłu i do przodu. Prawdziwie chodź w świecie rzeczywistości wirtualnej, idź tam, gdzie chcesz! Każda scena, która musi poruszać się swobodnie w wirtualnej scenie, gry wirtualnej rzeczywistości, wirtualne filmy, wirtualne wycieczki, wirtualne nieruchomości itp. Obsługuje więcej form wirtualnych gier niż podwójne miejsca, potrójne miejsca!

blob.png


Funkcje rzeczywistości wirtualnej 9D VR:

Wsparcie Efekt specjalny: Powietrze na twarz, odepchnij, wibrację, wiatr uszu, łaskotanie nóg, mgła:

Rozmiar: L350 * W340 * H195cm

Zaleta produktu: obsługa ręczna obrót o 360 °

Kolor produktu: dostosowany jest mile widziany

blob.png


Zaleta Virtual Reality 9D VR:

1.Self-video do promocji marketingowej.

2. Z 5 efektami (powietrze na twarz, wiatr uszu, odsunięcie, wibracje i obracanie nóg)

3. Wybrane miejsce z sygnałem świetlnym.

4. Wsparcie filmów i gier interaktywnych (z bronią).

5.Wsparcie karty automatycznej i płatności WeChat.

6. Nie potrzebujesz zewnętrznego ekranu, zmień mainframe 1 przyciskiem, łatwo naprawić.

7. Całkowicie powalona struktura.


Nasza przewaga konkurencyjna:

 

1.9D VR Virtual Reality Experience to nowy produkt wydany po raz pierwszy przez Movie Power w Chinach.

To zupełnie coś innego niż kino 5d, kino interaktywne 7d.

 

2. Widzowie muszą po prostu założyć okulary VR, a następnie przejść do świata filmów. Łamie limit wirtualnego i realnego świata i zabiera widzom niesamowite wrażenia.

 

3. W porównaniu z chińskimi dostawcami, Movie Power jest jedynym producentem posiadającym własną technologię Virtual Reality Experience 9D VR. Po roku badań i rozwoju kino 9d VR firmy Movie Power jest już produktem dojrzałym.

 

4. Nasz potężny zespół ds. Badań i rozwoju jest technicznym zapewnieniem: technologia 9d, jakość produktu, aktualizacja filmów. Nasz profesjonalny zespół obsługi posprzedażowej jest Twoim wsparciem.

 

5. W porównaniu do zagranicznych dostawców, nasza cena jest bardziej konkurencyjna. Daje wielkie możliwości biznesowe inwestorom, którzy chcą zainwestować ten projekt i brak pieniędzy.


blob.png

 

Po usłudze sprzedaży:

 

1. Wsparcie techniczne online dla problemu technicznego. Bezpłatna wymiana uszkodzonej części podczas gwarancji
2. Jeden rok gwarancji, dożywotnia konserwacja.
3. Dożywotnia bezpłatna aktualizacja oprogramowania.

 

Projekt:

Jeśli potwierdziłeś swój plac zabaw. Prześlij nam projekt. Pomożemy Ci wykonać bezpłatne programowanie w celach informacyjnych, Możemy również pomóc dostarczyć projekt biletu, aby wesprzeć Twoją reklamę na Twoim rynku !!!

anna.jpg

Zapytanie