Dynamiczne fotele kinowe 9D VR

Dynamiczne fotele kinowe 9D VR

9D VR Cinema Dynamiczne siedzenia Czym są dynamiczne fotele 9D VR Cinema? 9D VR Cinema Dynamic Seats to jedyny w swoim rodzaju produkt komercyjny VR, po prostu trzeba nosić okulary VR, a następnie przejść do świata. To przełamuje granice wirtualnego i realnego świata i zabiera widzowi niesamowite wrażenia. Składa się z ...

Szczegóły produktu

Dynamiczne fotele kinowe 9D VR

Czym są dynamiczne fotele 9D VR Cinema?

blob.png


9D VR Cinema Dynamic Seats to jedyny w swoim rodzaju produkt komercyjny VR, po prostu trzeba nosić okulary VR, a następnie przejść do świata. To przełamuje granice wirtualnego i realnego świata i zabiera widzowi niesamowite wrażenia. Składa się z trzech rewolucyjnych nowych produktów, interaktywnych kino z funkcją obracania o 360 stopni, wciągające okulary, przełomowa platforma treści rozrywkowych vr.

Kiedy zasiądziesz na jednym z naszych symulatorów, na pewno stracisz kontakt z przygodą z rzeczywistością w nową erę VR. Nie ma potrzeby używania ekranu i projektorów w kinie 9d vr. Po prostu noś okulary VR, a następnie poczuj to, co widzisz.


blob.png

Dlaczego właśnie my?

Moc filmu to twój najlepszy wybór.
1. Movie Power ma bogate doświadczenie w produkcji 9d vr symulatora, wysokiej jakości systemu kontroli i dobrej obsługi utrzyma nasz długoterminowy rozwój i współpracę.
2. Dobra reputacja dla działalności eksportowej, nasze produkty były szeroko sprzedawane w Ameryce Południowej, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i tak dalej.
3. Wysokiej jakości system kontroli i testowania, aby maszyny stały się stabilne.
4. Informacje zwrotne na temat rynku, Movie Power ma wiele własnych urządzeń rozrywkowych, możemy zaproponować klientowi, które urządzenie jest mile widziane na jego rynku.
5. Dostępne OEM i ODM.
6. Korzystaj z instrukcji połączeń telefonicznych / Whatsapp / Skype / Wechat / Vedio, aby zapewnić natychmiastową pomoc w odpowiednim czasie.
7. Bogaci doświadczeni technicy i profesjonalna obsługa zespołu sprzedażowego dla Ciebie.
8. 12-miesięczna bezpłatna gwarancja i dożywotnia konserwacja.


blob.png

Dlaczego warto wybrać dynamiczne siedzenia 9D VR Cinema?


1. Atrakcyjny i kolorowy wygląd
2. Wielozadaniowe i specjalne uczucie
3. Interaktywna strzelanka
4. 6DOF Podekscytowane ruchy
5. Ekskluzywne filmy i gry różnią się w innych

Nasz zakład:
Witamy w naszej fabryce!
Zawsze uważamy, że jakość i usługi są najbardziej konkurencyjne, dlatego my, Movie Power produkujemy tylko najwyższej jakości produkty i zapewniamy doskonałą obsługę, więc w tym przypadku oferujemy profesjonalne i stabilne oprogramowanie, wykorzystujące wszystkie profesjonalne części ( części mocy i części do komputerów PC) ... aby utrzymać jakość jak zawsze stabilną i dlatego mogliśmy zaoferować i obiecać dwuletnią superumiejętność na rynku!


公司简介-1442_01.gif

未标题-15441.jpg

Allison.jpg

Hot Tags: Fotele dynamiczne kinowe 9d vr, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like