Krzesło Jajko VR

Krzesło Jajko VR

VR Egg Chair Simulator 9D Virtual Reality 360 Stopni Rotation VR Crazy 2 Seats 9D Cinema Cinema Wprowadzenie do produktu: VR Egg Chair, przetłumaczone jako dynamiczne doświadczenie wirtualnego kina, składa się z okularów (VR), dynamicznej platformy efektów specjalnych, filmów VR i komputera PC Platforma,...

Szczegóły produktu

VR Egg Chair Simulator 9D Virtual Reality 360 Stopni Obrót VR Crazy 2 Seats 9D Cinema Equipment

Wprowadzenie produktów:

VR Egg Chair, przetłumaczone jako dynamiczne doświadczenie wirtualnego kina, składa się z okularów (VR), dynamicznej platformy efektów specjalnych, filmów VR i platformy operacyjnej na PC, dzięki czemu widzowie mają najsilniejszy sens realizmu z dźwiękowego, wizualnego, dotykowego, jako ekspozycja na film, poprzez symulację środowiskową, aby wiatr, deszcz, elektryczność, dym, śnieg, bańki, płomienie omiatały nogi, szturchały, wstrząsały, papierosy i inne efekty środowiskowe, aby móc cieszyć się doświadczeniem upadku, wibracji, wiatr, deszcz, zamiatanie nóg i inne nowe prawdziwe uczucie, wciągające i zabawne.

9d virtual reality (3)

Parametr produktu:

Rodzaj 9D Vr Cinema
Rozmiar L1800 * W1150 * H1900MM
Waga 315 KG
Moc 3,0 kW
Napięcie 220V
Maksymalne obciążenie 400 kg

9d vr chair (7)

VR Egg Chair to standardowy wybór dla każdego sklepu VR. Nadaje się również do wielu obszarów komercyjnych, takich jak place, parki tematyczne i kina. Przy ładnym wyglądzie, fotele Egg 2 przyciągnęły niezliczone osoby, aby doświadczyć magii technologii VR. Jest to symulator, który obejmuje różne scenariusze, w tym kolejki górskie, przygody, lekką atletykę i horror. Klienci mogą dowolnie wybierać to, co ich interesuje. Ponadto dostępne są opcje fabuł, których realistyczna rekonstrukcja sceny pozwala stać się bohaterem filmu.

9d virtual reality (6)


O nas:

Guangzhou Movie Power Technology Co, Ltd specjalizuje się w VR Simulator i 5d 7d dynamicznym kinie od 9 lat, jesteśmy zobowiązani do rozwoju produktów VR, produkcji i sprzedaży i dedykowane, aby zapewnić kompleksowe rozwiązanie sali VR, która kończy się wyborem miejsca i dekoracji, Plan obiektu, reklama i promocja itd. Nasze produkty zostały sprzedane w całym świecie i daleko do Europy, USA, Ameryki Południowej, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej, krajów i regionów. Teraz najgorętsze VR Super Hero, VR wyścigi i stały ekstremalny rywal VR Movie Power przewodzą w branży.

9d virtual reality (10)

Hot Tags: vr egg chair, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like