Symulator jazdy VR

Symulator jazdy VR

symulator jazdy VR pozwalają graczom połączyć wibrację produktu z gry do bardziej autentyczne doświadczenie. Ładny wygląd, przyciągają oczy dla dorosłych i dla dzieci. Możesz grać z okularami VR, lub użytkownik może nie po to grać z okulary VR. Dwa tryby, zgodne z większą liczbą osób.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

symulator jazdy VR


4d car racing simulator.jpg


Co to jestsymulator jazdy VR?

symulator jazdy VR pozwalają graczom połączyć wibrację produktu z gry do bardziej autentyczne doświadczenie. Ładny wygląd, przyciągają oczy dla dorosłych i dla dzieci. Możesz grać z okularami VR, lub użytkownik może nie po to grać z okulary VR. Dwa tryby, zgodne z większą liczbą osób.


Zaletą vr symulator jazdy

1. jest zapotrzebowanie w czasie rzeczywistym rozrywki: minimalne, tylko 8 kwadratowych metrów przestrzeni otwartej przestrzeni można również otworzyć sklep i VR w Lyoness shopping community, atrakcji parku, szkoł a wokół pokoju, stacja airport, Internet bary, teatry... stał się vr symulator jazdy natychmiastowa rozrywka

2. wirtualnej rzeczywistości + interakcji społecznych: linku społecznościowego projekt oparty na wysoce interaktywne, użytkownik nie tylko oddzielić doświadczenie w technologii wirtualnej rzeczywistości, także można grać z przyjaciółmi online konkurencji przygodę razem, nawet za pośrednictwem ekranu na żywo, one będzie doświadczyć ekscytującej akcji procesu na żywo, WeChat, sobie sprawę, wysoka wartość zagregowana sentyment pielęgnowanie potencjalnych grup konsumentów.

3. niskie zużycie, wysoka częstotliwość: cena dziesiątki bilety, nawet tańsze niż IMAX 3D film, jak się ludzie czują unexcited?


4d car racing simulator game.jpg

motion racing simulator.jpg


Dane techniczneVR symulator jazdy

racing car simulator.jpg

f1 car moving games.jpg

OFilm zasilania


图片42_01.jpg

图片42_02.jpg

图片42_03.jpg

4d racing simulator .jpg


Guangzhou film Power Technology Co., Ltd specjalizuje się w symulatorze VR i 5d 7d kino dynamiczne 9 lat, Jesteśmy oddani VR rozwoju produktów, produkcji i sprzedaży i poświęcony zapewniają kompleksowe rozwiązanie Hall VR, który stwierdza, z wyboru lokalizacji i ozdoba, plan obiektu portowego, reklamy i promocji i tak dalej, nasze produkty zostały sprzedane do całego świata, a daleko do Europy, USA, Ameryka Południowa, Bliski Wschód, Azja Południowo-Wschodnia, itp krajów i regionów. Teraz najgorętszych VR Super Hero, symulator jazdy vr i stojący VR challenger extreme Movie mocy są liderem branży.


图片44.jpg

图片45.jpg


Złapać okazję, nowe, nazywają mnie lub EmAIl mnie teraz bezpośrednio! 

Więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę internetową:

www.Movie-Power.com

www.vrmoviepower.com

Zapytanie