VR Drifting Simulator Boat

VR Drifting Simulator Boat

VR Drifting Simulator Boat Arouse pragnie podbić i doświadczyć przyjemności płynącej z wiosłowania Pobyt w domu i czerpanie przyjemności z wioślarstwa dzięki sprzętowi VR VR Drifting Simulator Boat to urządzenie VR, które pozwala poczuć przyjemność płynącą z łodzi wiosłowej, nie będąc mokrą i przynieść Kask VR ...

Szczegóły produktu

VR Drifting Simulator Boat

Wzbudzaj chęć podbijania i doświadczania zabawy wiosłowaniem

Przebywanie w domu i czerpanie przyjemności z wiosłowania za pomocą sprzętu VR

VR Drifting Simulator Boat to urządzenie VR, które pozwala poczuć przyjemność płynącą z łodzi wiosłowej, nie będąc mokrą, i przynieść kask VR, który pozwala od razu zanurzyć się w wideo o wysokiej rozdzielczości, bez konieczności chodzenia na przedmieścia, możesz wiosłuj na wirtualnej rzece.   Im bardziej okrutna była burzliwa rzeka, tym bardziej prowokowała ona chęć jej zdobycia.

 

blob.png

VR Drifting Simulator Boat pokazuje prędkość i dokładność ręki

Chodź, czas pokazać swoją szybkość i dokładność ręki jak Kato Eagle. Przyspieszenie i rytmiczne uderzenia mogą zwiększyć szybkość, dotrzeć do punktu końcowego tak szybko, jak to możliwe, przyspieszyć wiosłowanie i dotrzeć do punktu końcowego tak szybko, jak to możliwe. Następnie jesteś zwycięzcą w grze.

 

blob.png

Znakomity i prosty ekran gry, ciesząc się łodzią VR Drifting Simulator z pięcioma funkcjami

Ekran gry jest wykwintny i prosty. Gracze mogą ciągnąć za sprzęt, aby poprowadzić łódź do przodu. Idealne połączenie wizualnego i słuchowego, zanurzone w przyjemności łodzi wiosłowej. W grach, im szybciej jedziesz, tym szybciej osiągniesz prędkość!

 

Urządzenia VR, które mają wybór w trybie multi, aby zaspokoić próżność

Gra ustawia tryb pojedynczy i tryb rywalizacji. Na wirtualnej scenie możesz cieszyć się scenerią po drodze, a także możesz rywalizować z wieloma ludźmi, aby rzucić wyzwanie mistrzostwom.

 

blob.png

VR Drifting Simulator może wzmocnić siłę mięśni i przełamać tradycyjny fitness

Tradycyjna fitness jest nudna. Nie ma poczucia świeżości i wrażenia. Łącząc tradycyjną formę fitness z urządzeniami VR i grając w grę, aby uzyskać efekt fitness, możesz stać się zdrowszy i zwiększyć siłę mięśni.

12354.jpg

Movie-Power-公司介绍.jpg

venus.jpg

Hot Tags: vr dryfujący symulator łodzi, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like