VR, żeglarstwo

VR, żeglarstwo

Najbardziej popularne parki rozrywki sport 9d Vr żeglarstwo Simulator gra teraz większość produktów VR na rynku są o grach. Podstawowe w tej sytuacji, opracowaliśmy ten vr ćwiczenia, pływanie łódką. Jest kombinacją VR rozrywki i sportu ćwiczenia. Gracz będzie zainteresowany, robiąc ćwiczenia...

Szczegóły produktu

Najbardziej popularne parki rozrywki sportowe 9d Vr żeglarstwo gry Simulator

Teraz większość produktów VR na rynku są o grach. Podstawowe w tej sytuacji, opracowaliśmy ten vr ćwiczenia, pływanie łódką.

VR rafting machine.jpg

Jest kombinacją VR rozrywki i sportu ćwiczenia. Gracz będzie zainteresowany, podczas wykonywania ćwiczenia. Gracz na hełm VR i pociągnąć za uchwyt, wiosła w zbiorniku wody będzie się obracać i diody LED będzie, następnie przeniesie łodzi w grze. Im szybciej prędkości gracz ciągnie, szybsza prędkość łodzi ruchów w grze.

vr rowboat4.jpg

Z nowych technologii wirtualnej rzeczywistości gracz może cieszyć się widokiem 360 stopni w kasku i efekty 3D są bardzo realne. W takim przypadku gracz będzie czuć się jak on naprawdę jest żeglarstwo w porywający sposób rzeki świata gry. Można umieścić ilość wody w zbiorniku według sprawności fizycznej graczy. Na przykład dla dzieci i kobiet, można umieścić 1/3 wody zbiornika. Dla dorosłych mężczyzn dodać wody do około 1/2 zbiornika.

vr-boat.jpg


O nas:


OUR Factory.jpg

Hot Tags: VR, żegluga, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, ceny, sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like