Pole bitwy VR

Pole bitwy VR

Fire Park Amusement Park Wyposażenie Unikalny projekt 9D Virtual Reality Room Dynamiczna interaktywna strzelanka Jest to interaktywny symulator dla dwóch graczy z 42-calowym wyświetlaczem, dotykowym ekranem sterującym, pokojem w stylu więziennym, wibrującą podłogą, pomarańczowymi efektami świetlnymi, selektorem monet i kredytem .

Szczegóły produktu

Fire Park Amusement Park Wyposażenie Unikalny projekt 9D Virtual Reality Room Dynamiczna interaktywna strzelanka

Jest to interaktywny symulator dla dwóch graczy z 42-calowym wyświetlaczem, dotykowym ekranem sterującym, pokojem w stylu więziennym, wibrującą podłogą, pomarańczowymi efektami świetlnymi, selektorem monet i kartą kredytową. Użytkownicy mogą grać w zespole i wspólnie rozwiązywać problemy, co zwiększa interaktywność. Dzięki HTC vive gracze mogą swobodnie poruszać się po przestrzeni 3 mx 3 m, co pozwala zaoszczędzić koszty witryny. Pokój w stylu więziennym Zombie jest popularny wśród młodych ludzi; Efekty dźwiękowe, wibracje i horror przyniosą klientom silne poczucie zaangażowania. Gra zawiera interaktywne i konkurencyjne elementy. Po meczach są punkty osobiste i rankingi punktów drużynowych. Różne zespoły mogą się wzajemnie PK, aby zwiększyć zabawę z konkurencji. Gra zawiera obecnie tryb rywalizacji online, który wspiera graczy w tworzeniu zespołów do rywalizacji online. Gracze mogą rywalizować w tym samym mieście lub różnych miastach. Mogą tworzyć rankingi na podstawie miasta lub narodowości, tworzyć konkurencyjne wydarzenia PVP i PVE, zwiększać lepkość graczy i poprawiać dane operacyjne.

vr multiplayer (2)

Parametr produktu:

Pozycja Pole bitwy VR
Rozmiar L3350 * W2200 * H2550mm
Napięcie 220V
Moc 1,5 kW
Waga 500 kg

Vr Multiplayer

O nas:

vr-solution

Bazując na standardzie 5S, obszar produkcyjny o powierzchni 10 000 metrów kwadratowych jest w dobrym stanie. Certyfikacja systemu zarządzania ISO9000 jest nie tylko skuteczną gwarancją jakości, ale także osiągnięcia rocznej produkcji na poziomie 3000 sztuk symulatorów VR i 2000 sztuk dynamicznego kina 4D. Wszystkie produkty są w pełni kontrolowane z surowców, akcesoriów, montażu, kontroli i testów. Zwłaszcza 72-godzinny nieprzerwany test cyklu życia przed wysyłką.


Hot Tags: vr battlefield, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like