Bitwa o roboty VR

Bitwa o roboty VR

Bitwa VR Robot Czy szukasz autentycznego pola bitwy, gdzie jest pełno dymu, który rozładowuje walczącą pasję każdego wojownika; Czy czekasz na najbardziej ekscytującym etapie, w którym dzielni walczą o zwycięstwo aż do ostatnich sekund. Przełomowa technologia super VR Robot Battle ...

Szczegóły produktu

Bitwa o roboty VR

Szukasz prawdziwego pola bitwy, gdzie jest pełno dymu, który rozjaśnia walkę z wojną każdego wojownika; Czy czekasz na najbardziej ekscytującym etapie, w którym dzielni walczą o zwycięstwo aż do ostatnich sekund. Przełomowa technologia super VR Robot Battle przenosi Cię na bardzo autentyczne pole bitwy. Nadchodzi wielka kampania i czas na sławę!

Możesz dołączyć do gry 3v3 o wysokiej intensywności w czasie rzeczywistym przeciwko wszystkim wrogom, możesz też zająć bazy wroga i bronić swoich baz, aby wygrać.

blob.png

blob.png


blob.png

blob.png The Code VR Robot Battle Player Wprowadzenie:

Kod: Rampage

Pozycja: Lekkie zacinanie się

Tło: Tylko w wysokiej klasy prywatnej grupie najemników można zauważyć w rzadkich modelach hakerów. Dobre w operacjach niszczenia elektronicznego, poza operacjami zespołowymi na dużą skalę, zwykle na pierwszej linii nie jest tak powszechne. Dobre w drużynowym polowaniu jako funkcja interferencji i wykrywania, ma bardzo wysoką mobilność i odrażający system zakłóceń elektronicznych. Bardzo niewiele zbroi, uszkodzenia broni pulsacyjnej są stosunkowo niskie, ale dobre w wojnie partyzanckiej, jako zespół niezbędny.

Główna broń: pistolety elektromagnetyczne A9-D 「BAYONET」 - atak z bliska

System asystujący : elektromagnetyczny łamacz ciepła 「TALON」 - atak bliskiego zasięgu

System przeciążeniowy: Przenośny miniaturowy EMP 「POLOWANIE POLEŃ」 (unikalna umiejętność) - Zamrożenie najbliższego wroga


Kod: Devastator

Pozycja: Ciężki atak

Tło: Grupa Kina Dalekiego Wschodu opracowała super-ciężki model dla obecnego istnienia dowolnego znanego mech o największym tonażu, ale ma również najwyższy pancerz. Zapomnij o mobilności, aby zwiększyć siłę ognia do ekstremum, często tylko jedna może stłumić całe pole bitwy.

Główna broń: 「「 FUJIN 」Gatlin cannon-Atak z dystansu

System asystujący : Pełny zakres dużych tarcz 「KAISEN」 - Natychmiastowy ruch

Przeciążenie: 「Oczy burzy」 (unikalna umiejętność) - Atak z dystansu


Kod: Rampage

Pozycja: Ciężki atak

Tło: Działał w trzeciej doktrynie modeli wojny domowej, należących do głównej zbroi frakcji Amni Si. Znany z przesadnego, wspaniałego modelowania i niemalże niszczycielskiej mocy. Całkowicie zrezygnował z możliwości dalekiego zasięgu, niezależnie od własnych obrażeń, tuż obok wroga, aby uzyskać najbardziej ekscytującą krew wojny w zwarciu.

Główna broń: M99 Podwójny ciężki shotgun - Atak z dystansu

System asystujący : Typ.B Miniaturowa osłona osobista 「SANKTUARIUM」 - Odstraszająca funkcja

System przeciążeniowy: Miecz 「ARMAGEDDON」 (unikalna umiejętność) - atak bliskiego zasięgu

Wendy.jpg

Hot Tags: bitwa robotów, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like