VR Arcade Machine

VR Arcade Machine

VR Arcade Machine Czarne i bule doskonale łączą, Super mocne wyczucie technologii, najlepsza fajna aplikacja. A superbohater HTC ma dwa rozmiary dla małego rozmiaru i dużego rozmiaru. Posiada ekran w wersji na żywo na żywo w scenie gry, aby zainspirować ciekawość klientów. fascynują ich do grania ....

Szczegóły produktu

VR Arcade Machine

Czarny i bule doskonale łączą, super mocne wyczucie technologii, najlepsza fajna aplikacja. A superbohater HTC ma dwa rozmiary dla małego rozmiaru i dużego rozmiaru. Posiada ekran w wersji na żywo, transmituje scenę gry, by zainspirować ciekawość klientów i fascynować ich grać .

HTC Vive (5) .jpg

Wygodne i 2400 * 2160p Wysoka rozdzielczość okularów HTC vive bez zawrotnego uczucia przynosi klientom wciągające i realistyczne wrażenia. Wielofunkcyjny uchwyt symuluje strzelbę i nóż, boks ect. Posiadamy 50szt różnego rodzaju gier, aby spełnić oczekiwania różnych wieków. Takich jak interaktywna gra do strzelania, boksowania, skakania itp., Najgorętszego wypoczynku na owoce cięte, osłona dźwiękowa i gra logiczna dla dzieci. I możemy zapewnić usługę aktualizacji gry. Ta maszyna do gier VR pasuje do osób, które mają 8 lat.

HTC Vive (2) .jpg

Dotykanie gier na ipad wybierze gry, które łatwo kontrolują i wygodnie się rozwijają.

Nasze maszyny mają unikalny system zarządzania rachunkami, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojego biznesu, możesz sprawdzić swój dzienny przychód przez e-mail. Możemy sprawić, że system obsługi monet i spersonalizowana płatność dla Ciebie. Z unikalnym systemem ustawień, możesz ustawić czas gry i cenę za grę dla swojej firmy.

案例 HTC.jpg

Jako wiodąca firma VR i oryginalna fabryka, poświęcamy się zapewnianiem naszym klientom wysokiej jakości i najlepszej obsługi i mamy nadzieję na współpracę z potężnymi klientami. Nasz profesjonalny, błyskotliwy zespół może dostarczyć Ci niestandardowy projekt obrazu lokalizacji i lokalizacji, instalację za darmo do drzwi, i 24 godzin online usługi posprzedażne ect.

HTC Vive (7) .jpg

venus.jpg

Hot Tags: vr automat arkadowy, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like