VR 9d

VR 9d kino jest kombinacją wyświetlania wirtualnej rzeczywistości i elektryczne elektromagnetyczne zawieszenie ruchu platformy, może sprawić, że gracze mogli poczuć się jak w grze, jak wirtualny świat macierzy, w porównaniu z efektami specjalnymi teatr,

Szczegóły produktu

VR 9d

VR 9d kino jest kombinacją wyświetlania wirtualnej rzeczywistości i elektryczne elektromagnetyczne zawieszenie ruchu platformy, może sprawić, że gracze mogli poczuć się jak w grze, jak wirtualny świat macierzy, w porównaniu z efektami specjalnymi theater, elektryczny vr doświadczenie 9d Hala jest duży ekran wyciągnął przed oczami graczy, pokazuje inny krajobraz w nosie.

Obsługa wyświetlania VR, użytkownicy interakcji poprzez różnorodne urządzenia interakcja i 3 d wirtualnej rzeczywistości środowiska, poprawy wrażenia użytkowników, w porównaniu z duży ekran wyświetlacza systemu w oparciu o zestaw video, jest to technologia bez dowolny kolor zniekształcenia, opóźnienie w systemie lub ograniczenia przepustowości.

360 stopni wizualne kąt doświadczenie, lepiej mieć poczucie doświadczenie niż IAMAX. Z urządzenia VR, widok będzie głęboko w świat magii na ekranie za pośrednictwem, do fikcyjnego świata, to można doświadczyć szczęśliwy i stymulacji, która nie może czuć się w świecie rzeczywistym.


图片123.jpg


9D VR doświadczenie z efektów specjalnych


图片124.jpg


Z martwych rogu

120 stopni wzrokiem bionic, 1080p dwukrotnie oczy niezależnego rozstrzygnięcia stosunek, i 9d dostosowane kaski może przynieść użytkownikom unikalne uczucia do podróży w świecie wirtualnym omni łożysk i wolne od martwych rogu. Czuć się surrealistyczne kontakt i dotyka wirtualnego świata tutaj!

 

Elektromagnetyczne elektryczne

Niezrównaną elektryczne dwa siedzenia sportowe technik, a może losowo regulowana prędkość od 10 mm/s ruchu do 167mm na sekundę, z precyzyjnym ruchem kontroli i wysokiego poziomu telepresence. Szafy są połączone z efektów specjalnych, takich jak pośladki i plecy wibracji,,, które zapewniają bardziej ekscytujące.

 

Elektromagnetyczne zawieszenie ruchu platformy

W oparciu o elektromagnetyczne zawieszenie elektryczne ruch platformy, można przywrócić procesu prawdziwy ruch. Również można symulować ruchy wszystkich rodzajów ruchu Działka filmu, takie jak kołysanie, podnoszenia, ostrzenie, nieważkości, przesunięcie, poprzeczne i szorstki, ect.


Cel głowa ciała

Wbudowana-9 osi helisy urządzenia, czujnik przyspieszenia, czujnik magnetyczny, głowa czujnik 360 stopni. Ponadto jest to najnowsza i ekskluzywne w formie użytkowników jak avatar mityczna postać, ciesząc się nadmiernego zadowolenia zabijając wszystkich w jednym wzroku.

 

Bogate treści

Niezależnych badań i rozwoju zespołu, doświadczenia bogatej zawartości produkcji, na podstawie dziedziczy jego własnych badań abd rozwoju filmów, stale integruje rozrywka elementy, w których użytkownicy mają bardziej kolorowe i bogate doświadczenie w wirtualny świat: wirtualne walki, wirtualne strzelanie, wirtualne roller coaster i dysk wirtualny.


图片125_01.jpg

图片125_02.jpg

图片125_03.jpg

图片126.jpg

Hot Tags: VR 9d, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, ceny, sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like