Kino Vr 6 Seats

Kino Vr 6 Seats

High-tech vr simulator vr family Kino 9d vr dla parku rozrywki VR Family to mini 9D vr teatr, który może pozwolić 6 osobom na wirtualny świat w tym samym czasie. Bardzo nadaje się dla całej rodziny do wspólnej zabawy, zabawy i poprawy relacji, zabawne jest również granie ...

Szczegóły produktu

High-tech vr symulator vr rodzina 9d vr kino dla parku rozrywki

Rodzina VR to mini 9D vr theatre, który może pozwolić 6 osobom na wirtualny świat w tym samym czasie. Bardzo nadaje się dla całej rodziny do wspólnej zabawy, zabawy i poprawy relacji, zabawne jest również granie z przyjaciółmi, kolegami, kolegami z klasy. To najlepsze miejsce na relaks.

vr simulator six seater.png

Czym jest 9D VR Cinema?

9D VR Cinema to mini-teatr, przełamał kajdany współczesnego świata, aby stworzyć okno do wirtualnego świata. Tutaj będziesz cieszyć się cudem podróży w czasie, całkowicie w nigdy nie do prawdziwego świata i cieszyć się wspaniałym uczuciem. To urządzenie doskonale zbiera oryginalne filmy, elastyczny ruch, różnorodne efekty symulacyjne i atrakcyjny wygląd. Odwiedzający mogą doświadczyć ekspozycji, aby przełamać granice między snem a rzeczywistością, zaskoczyć i cieszyć się tak bardzo, jak zapomnieniem wyjścia.

vr simulator (7).jpg

Przewaga rynkowa

1) Wirtualna rzeczywistość 9D VR ze względu na wyjątkową przewagę rynkową, dzięki czemu jest pierwszym na świecie projektem o niskiej stracie, ale o dużych zwrotnych potencjalnych inwestycjach VR.

2) Aby zaspokoić najpilniejsze potrzeby rozrywki.

3) Minimum tylko 8 kwadratowych powierzchni, otwarte obszary mogą robić zakupy, ostateczne elastyczne społeczności 9DVR w całym centrum handlowym, atrakcje parku, okolice szkół, kina, sala K i inne miejsca.

4) Niskie zużycie, wysoka częstotliwość.

5) 9DVR to cudowne, skoncentrowane 5-10 minut, zapewniające niesamowity krótki i szybki zwrot z inwestycji w wysokiej częstotliwości.

6) Wirtualna rzeczywistość to kraj 9DVR i pierwsze na świecie połączenie technologii i rozrywki w branży wirtualnej rzeczywistości wirtualnej, które stymuluje wrażenia wizualne i realistyczną symulację, doświadcza emocjonującej fabuły, nie tylko przez najlepszych konsumentów krajowych, pozostawiając przedsiębiorcom lata marzenia o bogactwie.

vr simulator (8).jpg

vr family2.jpg

O nas:

all-vr-workshop-.jpg

Hot Tags: vr 6 miejsc kinowych, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like