Virtual Reality Simulator cena

Virtual Reality Simulator cena

Hot sprzedaż Htc Vive 9d Vr spacerem kosmicznym strzelanki gry Vr stojący platformy wirtualnej rzeczywistości symulator cena produktu wprowadzenie: wirtualna rzeczywistość symulator cena VR miejsca spacerem jest moc film design patentowy produkt z bardzo wciągające doznania VR. Zapewnia najlepsze słuchawki HTC Vive i...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Hot sprzedaż Htc Vive 9d Vr spacerem kosmicznym strzelanki gry Vr stojący platformy wirtualnej rzeczywistości symulator cena

Informacje o produkcie:

Wirtualna Rzeczywistość symulator cena VR Space pieszo jest moc film design patentowy produkt z bardzo wciągające doznania VR. Zapewnia to najlepszy zestaw słuchawkowy HTC Vive i gry steam, który jest z technologią orientację w przestrzeni. Gracz może chodzić swobodnie na platformie, w grach jest nieporównywalny. Professional PCV gumowe podłogi wzrost gracza komfort. Antypoślizgowe drutu budowy i absorpcję wstrząsów ma skutecznie zapobiec urazów sportowych.

HTC Vive (5)

Parametr produktu:

NazwaVirtual Reality Simulator cena
TypuSeria rekreacyjna
RozmiarL3000 * W3000 GWARANTUJE WYGODĘ I * H2570MM
Napięcie220V
Zasilania1.0KW
Waga390KG
KolorBule idealna czarny
Gracze1 gracz

HTC

Cecha produktu:

1. bitwy Multiplayer Online gra---ekskluzywne wydania

Najlepsze vr walki razem czyli przełom gier sposób jest bardziej ekscytujące i cieszyć.

2. precyzyjne położenie przez mm---wykonać niezwykle

Tak długo, jak możesz oceniać zakres i trasy ataku wroga z góry, można uniknąć miażdżący cios od przeciwnika w wirtualnym świecie poprzez ruchy ciała, w rzeczywistości.

3. łamanie limit k & M--dostania się do postaci z "ręki"

Nasze specjalne fantazyjne kontrolera ruchu jak cięcie, Strzelanie nawet nieumyślne działania byłyby wszystkie prezentowane swój własny znak w czasie rzeczywistym. Doskonały dotykowy sprzężenie zwrotne przyniesie Ci najlepsze doświadczenia, że nigdy nie dostać!

4.720° wysokiej rozdzielczości--zaangażować się w fantastyczny świat

Przynoszą prawdziwe doświadczenia bitwy, łamanie limit ekranu. I będzie invovle w świecie fantazji Ci nigdy nie było.

5. Przełączanie broni w ciągu sekundy--więcej zabawy niż strzelanie

Nie tylko zapewniają Ci crazy doświadczenie fotografowania, ale broń może być przekształcona w miecze, sztylet, pistolet, łuki, nawet piłki tenisowe, kluby golfowe i inne formy sprzętu w każdej chwili przez niesamowite kontrolera.

HTC VIVE

Nasza Doskonała obsługa:

1. Instalacja

A.Send techników do Chin, aby dowiedzieć się, instalowania i testowania.

B.We wyśle Ci schemat, instrukcje, zdjęć i filmów, aby pokazać go.

C.Send nasza technika lokalizacji, aby zakończyć instalację.

2. Gwarancja

Oferujemy Państwu jeden pełny rok gwarancji fabrycznej. będziemy zaoferować 24 godziny konserwacji online za darmo i dostarczyć Państwu za darmo uszkodzonych części klucza, z wyjątkiem ekranu projekcyjnego i lampy projektorów wywołane przez czynniki nie ludzkie.

3. filmy & gry

Mamy nasz profesjonalny zespół pracuje na filmy i gry, normalnie możemy aktualizować 1-2 nowy film co miesiąc do naszych klientów w okresie gwarancji.

4. projekt

Możemy mieć naszego profesjonalnego projektanta, dostaw i projektowanie dekoracji bilet i pokój dla Ciebie. Pomóc Ci robić reklamy, zachęcanie większej liczby osób i wygrać rynku.

factory2 (2)


Zapytanie