Virtual Reality Simulator cena

Virtual Reality Simulator cena

Hot sprzedaż Htc Vive 9d Vr spacerem kosmicznym strzelanki gry Vr stojący platformy wirtualnej rzeczywistości symulator cena produktu wprowadzenie: wirtualna rzeczywistość symulator cena VR miejsca spacerem jest moc film design patentowy produkt z bardzo wciągające doznania VR. Zapewnia najlepsze słuchawki HTC Vive i...

Szczegóły produktu

Hot sprzedaż Htc Vive 9d Vr spacerem kosmicznym strzelanki gry Vr stojący platformy wirtualnej rzeczywistości symulator cena

Informacje o produkcie:

Wirtualna Rzeczywistość symulator cena VR Space pieszo jest moc film design patentowy produkt z bardzo wciągające doznania VR. Zapewnia to najlepszy zestaw słuchawkowy HTC Vive i gry steam, który jest z technologią orientację w przestrzeni. Gracz może chodzić swobodnie na platformie, w grach jest nieporównywalny. Professional PCV gumowe podłogi wzrost gracza komfort. Antypoślizgowe drutu budowy i absorpcję wstrząsów ma skutecznie zapobiec urazów sportowych.

HTC Vive (5)

Parametr produktu:

NazwaVirtual Reality Simulator cena
TypuSeria rekreacyjna
RozmiarL3000 * W3000 GWARANTUJE WYGODĘ I * H2570MM
Napięcie220V
Zasilania1.0KW
Waga390KG
KolorBule idealna czarny
Gracze1 gracz

HTC

Cecha produktu:

1. bitwy Multiplayer Online gra---ekskluzywne wydania

Najlepsze vr walki razem czyli przełom gier sposób jest bardziej ekscytujące i cieszyć.

2. precyzyjne położenie przez mm---wykonać niezwykle

Tak długo, jak możesz oceniać zakres i trasy ataku wroga z góry, można uniknąć miażdżący cios od przeciwnika w wirtualnym świecie poprzez ruchy ciała, w rzeczywistości.

3. łamanie limit k & M--dostania się do postaci z "ręki"

Nasze specjalne fantazyjne kontrolera ruchu jak cięcie, Strzelanie nawet nieumyślne działania byłyby wszystkie prezentowane swój własny znak w czasie rzeczywistym. Doskonały dotykowy sprzężenie zwrotne przyniesie Ci najlepsze doświadczenia, że nigdy nie dostać!

4.720° wysokiej rozdzielczości--zaangażować się w fantastyczny świat

Przynoszą prawdziwe doświadczenia bitwy, łamanie limit ekranu. I będzie invovle w świecie fantazji Ci nigdy nie było.

5. Przełączanie broni w ciągu sekundy--więcej zabawy niż strzelanie

Nie tylko zapewniają Ci crazy doświadczenie fotografowania, ale broń może być przekształcona w miecze, sztylet, pistolet, łuki, nawet piłki tenisowe, kluby golfowe i inne formy sprzętu w każdej chwili przez niesamowite kontrolera.

HTC VIVE

Nasza Doskonała obsługa:

1. Instalacja

A.Send techników do Chin, aby dowiedzieć się, instalowania i testowania.

B.We wyśle Ci schemat, instrukcje, zdjęć i filmów, aby pokazać go.

C.Send nasza technika lokalizacji, aby zakończyć instalację.

2. Gwarancja

Oferujemy Państwu jeden pełny rok gwarancji fabrycznej. będziemy zaoferować 24 godziny konserwacji online za darmo i dostarczyć Państwu za darmo uszkodzonych części klucza, z wyjątkiem ekranu projekcyjnego i lampy projektorów wywołane przez czynniki nie ludzkie.

3. filmy & gry

Mamy nasz profesjonalny zespół pracuje na filmy i gry, normalnie możemy aktualizować 1-2 nowy film co miesiąc do naszych klientów w okresie gwarancji.

4. projekt

Możemy mieć naszego profesjonalnego projektanta, dostaw i projektowanie dekoracji bilet i pokój dla Ciebie. Pomóc Ci robić reklamy, zachęcanie większej liczby osób i wygrać rynku.

factory2 (2)


Hot Tags: rzeczywistość wirtualna symulator Cena, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, ceny, sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like