Symulacja wirtualnej rzeczywistości

Symulacja wirtualnej rzeczywistości

Symulacje rzeczywistości wirtualnej Na 20 miejsc symulowanych wirtualną rzeczywistością nazywamy to pociągiem VR o dużej prędkości, ponieważ Easyfun opracował dla niego projekt szybkiej kolei w Chinach. Jest to najnowszy duży projekt 9D VR firmy Easyfun na potrzeby sali do wirtualnej rzeczywistości. Pozwala 20 - 100 osobom doświadczyć ...

Szczegóły produktu

Symulacja wirtualnej rzeczywistości

123456.png

Na 20 miejsc symulowanych wirtualną rzeczywistością, nazywamy to pociągiem VR o dużej prędkości, ponieważ Easyfun zaprojektował dla niego chiński projekt szybkiej kolei. Jest to najnowszy duży projekt 9D VR firmy Easyfun na potrzeby sali do wirtualnej rzeczywistości. Pozwala 20 - 100 osobom doświadczyć filmów VR razem. Projekt szybkiej kolei w Chinach jest naprawdę atrakcyjny i uwielbiany przez naszych klientów, gdy siedzi się w powozie. Wygląda na to, że znajduje się w prawdziwym szybkim pociągu z prędkością 350 km / h.

Używa systemu elektrycznego 3 Dof, 3-4 siedzenia jako jednostki, może pomieścić do 100 miejsc.


Korzystanie z przejażdżek symulacyjnych w wirtualnej rzeczywistości:

1. Może być wykorzystany do zademonstrowania rzeczywistości wirtualnej dowolnej lokalizacji turystycznej, treści edukacyjnych lub dowolnej innej zawartości VR, którą posiadasz.
Można go umieścić na placach, w parkach, w salach rekreacyjnych, na lotniskach, w klubach, w muzeach i tak dalej.


2. Nauka, edukacja, wystawy, targi, otwarcia sklepów i inne okazje.


3. Używane do wszystkiego, czego potrzebujesz, aby szybko przyciągnąć ruch, uwagę, troski o okazje biznesowe.
VR gwałtownie rosło w 2016 r. I będzie gorąca sprzedaż w 2017 r., Ponieważ technologia jest w stanie, w którym osiąga cenę konsumenta.


Jednym z problemów związanych z rozwojem rzeczywistości wirtualnej jest to, że nie możesz wyjaśnić komuś, jak fajna jest rzeczywistość wirtualna. Muszą to wypróbować.
Na rosnącym rynku dla średnich firm pojawi się ogromna szansa, ponieważ są znacznie bardziej profesjonalni niż większość niezależnych deweloperów, którzy obecnie tworzą gry VR, ale rynek jest wciąż zbyt mały, aby najwięksi producenci gier AAA mogli wejść .


Hot Tags: symulacje wirtualnej rzeczywistości, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like