Gra wieloosobowa w wirtualnej rzeczywistości

Gra wieloosobowa w wirtualnej rzeczywistości

Rozrywka Gry na automatach Gry wieloosobowe wirtualnej rzeczywistości Gry zespołowe Kosmiczne wojny Interaktywne gry strzelanki wirtualne Maszyny Gra wieloosobowa wirtualnej rzeczywistości kompleksowo ulepsza wzajemne połączenie wirtualnych pól bitewnych, a jednocześnie zwraca uwagę na kompresję przestrzeni fizycznej i poprawę ...

Szczegóły produktu

Rozrywka Maszyny do gier Virtual Reality Multiplayer Gry Teamwork Space War Interactive VR Shooting Games Maszyna

Gra wieloosobowa Virtual Reality kompleksowo ulepsza wzajemne połączenie wirtualnych pól bitewnych, tymczasem zwraca uwagę na kompresowanie przestrzeni fizycznej i ulepszanie podłogi do poziomu. Łamie to przekonanie, że duża przestrzeń VR to duża przestrzeń z plecakiem. Żadne doświadczenie z plecakiem nie sprawia, że gra ciągła, sabil i wiek gracza nie stanowią problemu, który przeszkadza operatorom. Niezależnie od tego, czy jest to uzależniający gracz, zwykły konsument czy kombinacja rodzic-dziecko, wszystko będzie łatwe do dołączenia do obozu gracza i wyeksponowania zabawy zaawansowanej technologii walki wieloosobowej VR.

末日求生-222251

Zalety gry wieloosobowej wirtualnej rzeczywistości:

1. Wyjątkowo stworzona nieograniczona struktura platformy do chodzenia z wykorzystaniem okularów HTC VIVE Pro, aby gracze osiągnęli najlepsze wrażenia VR.

2. Platforma gier jest tworzona zgodnie ze sceną gry 1: 1, jest to idealne połączenie wirtualności i wyświetlania.

3. Gracze będą odurzeni w grze i będą chcieli rzucić wyzwanie w grze, gdy gry staną się trudniejsze.

4. Gra online w trybie wieloosobowym przeciwko inwazji, aby uświadomić sobie wagę pracy zespołowej.

5. Kontynuuj aktualizację zawartości gry.

未标题252555-1

Rodzaj Vr Strzelanie
Imię Gra wieloosobowa w wirtualnej rzeczywistości
Kolor Czarny i pomarańczowy
Rozmiar L3750 * W3750 * H2600mm
Waga 1000 kg
Uszczelka Folia pęcherzykowa Safe Pacakge + Folia stretch + kartonowe pudełko w zależności od potrzeb klienta.

O nas:

Guangzhou Movie Power jest pierwszą na świecie, a nawet pierwszą na świecie branżą, która łączy technologię wirtualnej rzeczywistości i przemysł rozrywkowy. Ekscytująca percepcja wizualna, symulacja prawdziwej sceny, ekscytujące doświadczenie fabuły, jest nie tylko popularna na rynku międzynarodowym, ale także pomaga inwestorom w osiągnięciu dużych zysków.

Poznaj zapotrzebowanie na rozrywkę w czasie rzeczywistym. Czterech lub pięciu ludzi może doświadczyć razem. Otwarta przestrzeń nadaje się również do prowadzenia sklepu. Jako najnowsze interaktywne maszyny szybko rozprzestrzenia rynek, zaspokajając ogromne zapotrzebowanie rynku.

vr-solution


Hot Tags: wirtualna gra wieloosobowa, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like