Galting wirtualnej rzeczywistości

Galting wirtualnej rzeczywistości

Najbardziej atrakcyjna automat Vr Cool Gun Simulator Shooting Simulator 9D Virtual Reality Galting wirtualna rzeczywistość Gatling Simulator adoptuje system lokalizacji przestrzeni, system przechwytywania ruchu HTC VIVE, w połączeniu z okularami VR i grą 3D, dokładnie osiągając separację od jednostki głównej. .

Szczegóły produktu

Najbardziej atrakcyjna strzelanka Vr Cool Gun Shooting Machine Simulator 9D Virtual Reality Galting

Wirtualna rzeczywistość Gatling Simulator adoptuje system lokalizacji miejsca, system przechwytywania ruchu HTC VIVE, ściśle współpracuje z okularami VR i grą 3D, całkowicie osiągając rozdział, w którym jednostka główna kontroluje wizję gry i kontroluje dłonie przy przyrządach do gry. Gracz może swobodnie występować w wirtualnej przestrzeni bez ograniczeń ciała. W pełni wciągające doświadczenie strzelania z pistoletu, użytkownicy mogą uzyskać ekscytujące i ekscytujące.


加特林3 (2).jpg


Zalety strzelania z pistoletu strzeleckiego VR

1. Klasyczny zabójca wojenny

Używając klasycznego pistoletu maszynowego Warlinga jako prototypu, dodając efekt science fiction i migające pomarańczowe światło w ciemności zła, aby stworzyć brutalną i namiętną atmosferę wojenną.

2.Limite szybkość strzelania przyjemność

Tysiące kul z szybką szybkostrzelnością, przynoszącą prostą i szorstką przyjemność. Lufa będzie żywo przywracała drgania prawdziwej broni podczas strzelania. A podmuch rozkoszy nadejdzie po tym, jak pociągnie za spust.

Zestaw słuchawkowy o rozdzielczości 3,4K Ultra HD

Pierwszy na świecie zestaw słuchawkowy Ultra HD 4K, lornetkowa rozdzielczość do 3840 * 2160. Przedstawi Ci realistyczny i czysty ekran gry, a także sprawi, że poczujesz się bardziej realistycznie, jak na polu bitwy.

4. Ekspresowe polecane treści

Zbierz wysokiej jakości zasoby w kraju i za granicą, aktualizuj potężną bibliotekę gier w sposób ciągły. Wybierz arcydzieło gry wojennej, które zawiera wiele scen i pokrywają się, pozwól cieszyć się przyjemnością galop bitwy.


加特林2 (2).jpg


O nas:

movie power (2).gif


Hot Tags: wirtualna rzeczywistość galting, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like