Wirtualna Reality Driving

Dynamiczna wirtualna rzeczywistość 360 stopni jazdy samochodem wyścigowym jest produkowana niezależnie przez technologię Movie Power, która dostosowuje międzynarodową wiodącą technologię dynamicznej kontroli i oryginalną, niespokojną ramię platformy dynamicznej 3 dof, co oznacza, że ​​łączy się ona ściśle z grą.

Szczegóły produktu

wirtualna rzeczywistość jazdy

Dynamiczna wirtualna rzeczywistość 360 stopni jazdy samochodem wyścigowym jest produkowana niezależnie przez technologię Movie Power, która dostosowuje międzynarodową wiodącą technologię dynamicznej kontroli i oryginalną, niespokojną ramię platformy dynamicznej 3 dof, co oznacza, że ​​łączy się ona ściśle z grą.


Cechy wirtualnej rzeczywistości jazdy


9d vr Car Driving.jpg


Symulowane kierownicze

Wirtualna rzeczywistość kieruje nowoczesnym wzornictwem przemysłowym, kontrolą obrotów 360 stopni, prawdziwym wyścigiem, wygodnym chwytaniem za pomocą wysokiej jakości skóry.

 

Wygodne i bezpieczne siedzenia

wirtualna rzeczywistość jazdy naśladuje najwyższej klasy fotele samochodowe o miękkiej i wygodnej fakturze skóry. Jest wyposażona w pas bezpieczeństwa i ma dużą elastyczność, podczas gdy podstawa wzbogaciła i opadła kierowcę w prawdziwym kokpicie farrari.

 

Super dynamiczny wygląd nadwozia

Unikatowy projekt mechaniczny z precyzyjnym, stałym i wielopoziomowym cylindrem elektrycznym to największe zalety samochodu, szybkie przyspieszenie, krótki czas pozycjonowania, łatwe w obsłudze, pod górę i odwrót na torze, zapewniające silne poczucie uderzeń i uderzeń wahania.


VR X Battle Machine.jpg

Zapewniamy kompleksową obsługę naszych klientów

1 . Operacja dystrybucji

Analiza danych statystycznych dotyczących nośników danych po spiętrzaniu statystyk operacyjnych analizy integracji.Również zawartość VR jest rozpowszechniana w chmurze i nadal aktualizuje treść doświadczenia. Pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek zarobić pieniądze.

Minimalna praca

Łatwy w obsłudze interfejs, pozwalający złapać personelowi instalacji złota, aby móc wytrwale szkolić się osobiście. Nie musisz być biegły w obsłudze komputera, tak prosto, jak można otworzyć komputer, tak samo jak możesz otworzyć komputer. Możesz użyć idealnego, jest tak proste!

Operacje

Perfekcyjna sprzedaż posprzedażna. Pełna linia on-line serwis posprzedażny.

Konserwacja urządzeń zabezpieczających, aktualizacje zawartości, aktualizacje systemu itp.

Więc zawsze utrzymujesz status wiodącej branży.

Wsparcie marketingowe

Moc filmowa dowodzona jest profesjonalnym zespołem ds. Marketingu, polegając na tradycyjnych mediach i popularnych mediach online przeznaczonych do marketingu

图片 3.jpg

FAQ dotyczące jazdy w wirtualnej rzeczywistości

A co z nieprawidłowym działaniem?

Nasz technik zrobi profesjonalne rozwiązanie z obrazem dla klienta, który pokazuje jak działać krok po kroku. Jeśli część robocza zostanie uszkodzona, zastąpimy ją klientem bezpłatnie lub bezpłatnie

Trwa życie Twojej wirtualnej rzeczywistości   ?

Jest to zgodne z utrzymaniem produktu, generalnie mówiąc to około 5-10 lat

Jeśli firma może zapewnić tłumacza dla nas?

Nasza firma dostarczy angielskiego tłumacza bezpłatnie, ponieważ w przypadku rzadkiego języka pomożemy klientowi znaleźć firmę tłumaczeniową z korzystną ceną i dobrymi usługami.

Jak długo potrwa dostarczenie towarów z Chin do mojego kraju?

Jeśli chodzi o czas inny port jest inny. Ogólnie mówiąc to około miesiąca morskiego, 3-7 dni roboczych w powietrzu.


Jeśli Twoja firma może mi pomóc zarezerwować hotel, jeśli przyjdziemy do fabryki?

Nasza firma może pomóc klientowi zarezerwować hotel, jeśli przybywają do Chin i możemy w razie potrzeby odbierać klientów na lotnisku lub w hotelu.

Jaki termin płatności akceptujemy?

Przyjęcie terminu płatności: T / T, L / C, Western Union, D / P, Paypal i może płacić za gwarancję handlu alibaba


vr simulator arcade racing car.jpg

图片 5.jpg

Hot Tags: wirtualna rzeczywistość jazdy, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like