Wirtualna Rzeczywistość Amusement Park

Zapewnia niesamowite i spektakularne pierwszy 9 D interaktywne VR doświadczenie że zanurzyć się w inny świat emocji i zabawy z doświadczeń wielu do wyboru.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Park rozrywki w wirtualnej rzeczywistości

Zapewnia niesamowite i spektakularne pierwszy 9 D interaktywne VR doświadczenie że zanurzyć się w inny świat emocji i zabawy z doświadczeń wielu do wyboru.
Odkąd 2015 9 d, którą wynaleziono VR ponad 10 000 9D wirtualnej rzeczywistości wesołe zostały ustalone na całym świecie i więcej 100 milionów ludzi na całym świecie dostał szansę cieszyć się emocjonujący


Zobowiązujemy się do zaoferowania najlepsze usługi dla naszych klientów dla wirtualnej rzeczywistości projekt parku rozrywki i mamy nasze własne profesjonalne techniki badań i rozwoju oraz 5D kinematografii departamentu.


Dokładamy wszelkich starań do zaoferowania całkowity zbiór usług w celu zaspokojenia potrzeb klientów.

1. twój niezawodny partner

2. szeroki zakres produktów

3. wysokiej kontroli jakości

4. na czas dostawy

5. czas realizacji elastyczne

6. doświadczenie sztabów

7. mały vol. są mile widziane

8. cudzysłowu w ciągu 24 godzin

图片158.jpg

1. małe inwestycje i wysoki zwrot

Lokalne centrum handlowe, kino bilet hall, 20 metrów kwadratowych powierzchni, ponad 100.000 kapitału początkowego, nie więcej niż 2 ludzi pracy, mogą być łatwo boss.

2. niski poziom ryzyka i Ekskluzywna ochrona regionalne

3. rynek konkurencji jest prawie żaden

Pojawiające się branże, które są również w kierunku branży popierane przez Państwo, obecnie unieruchomiony krajowym zasięgu, co zmniejsza konkurencji z tej samej branży na rynku inwestorów.

4. łatwy do obsługi i używać mniej pracy

Tylko 1-2 osób można otworzyć biznes, całej firmy, szkolenia, później operacji istnieje jeden do jednego sklepu długie odległości dokowania.


Amusement park 9d cinema.jpg

amusement park 9d cinema equipmentg

oculus vr.jpg

图片162.jpg

Zapytanie