Symulator 9D Virtual Reality

Symulator 9D Virtual Reality

Co to jest symulator Virtual Reality 9D? Symulator Virtual Reality 9D to nowy produkt rozrywkowy o wysokim zaawansowaniu technologicznym po kinach 5D / 7D. Jest to połączenie wyświetlacza wirtualnej rzeczywistości i platformy elektromagnetycznego zawieszenia elektrycznego, dzięki czemu gracze mogą poczuć się jak w grze, ...

Szczegóły produktu


Co to jest symulator Virtual Reality 9D?

Symulator Virtual Reality 9D to nowy produkt rozrywkowy o wysokim zaawansowaniu technologicznym po kinach 5D / 7D.
Jest to połączenie wirtualnej rzeczywistości z platformą elektromagnetycznego zawieszenia elektrycznego, która może sprawić, że gracze poczują się jak w grze, podobnie jak wirtualny świat matrycy, w porównaniu z teatrem efektów specjalnych, elektryczna hala 9D VR jest dużym ekranem wciągniętym przed oczami graczy, pokazuje inną scenerię w twoim nosie.


Wyświetlacz VR obsługuje interakcję użytkowników dzięki różnorodnym urządzeniom interakcyjnym i środowisku 3D w środowisku wirtualnym, poprawia wrażenia użytkownika w porównaniu z systemem wyświetlania na dużym ekranie opartym na zbieraniu wideo, jest technologią bez zniekształceń kolorów, ograniczeń przepustowości lub opóźnienia systemu.


Kąt widzenia pod kątem 360 stopni, ma lepsze doświadczenie zmysłowe niż IAMAX. Dzięki sprzętowi VR twój widok wejdzie głęboko w magiczny świat na ekranie, aż do fikcyjnego świata, może doświadczyć radości i stymulacji, których nie można poczuć w prawdziwym świecie.

blob.png


Jaka jest zaleta symulatora Virtual Reality 9D?

1) Symulator 9D Wirtualna rzeczywistość to nowy produkt wydany po raz pierwszy przez naszą firmę. To zupełnie coś innego niż kino 5d, kino interaktywne 7d.

2) Widzowie muszą po prostu założyć okulary VR, a następnie przejść do świata filmów. To przełamuje granice wirtualnego i realnego świata i zabiera widzom niesamowite wrażenia.

3) W porównaniu do chińskich dostawców, Movie Power jest jedynym własnym producentem symulatora Virtual Reality 9D.

4) Po roku badań i rozwoju, kino 9d VR firmy Wangdong jest już dojrzałym produktem.

5) Nasz potężny zespół ds. Badań i rozwoju jest technicznym zapewnieniem: technologia 9d, jakość produktu, aktualizacja filmów. Nasz profesjonalny zespół obsługi posprzedażowej jest Twoim wsparciem.

6) W porównaniu do zagranicznych dostawców, nasza cena jest bardziej konkurencyjna. Daje wielkie możliwości biznesowe inwestorom chce zainwestować ten projekt, ale brak pieniędzy.

vr-machine.jpg


Opakowanie z drewnianej skrzynki:

Folie stretch + papier do pakowania + opakowanie bąbelkowe + skrzynka drewniana
Bezpieczny pakiet zapewnia bezpieczeństwo przed Tobą.


1. Wsparcie technologiczne:
Podaj specyfikację maszyny, aby nauczyć klienta obsługi urządzenia;
Wysyłaj zdjęcia i filmy do klientów w celach informacyjnych;
Analiza danych operacji na podstawie maszyny klienta, oferuje porady dotyczące ustawiania parametrów, aby uzyskać większy zysk.

2. Bezpieczna przesyłka:
Bezpieczny transport i wysyłka;
Drewniana rama / etui na opakowanie.

3. Usługa po sprzedaży:
12-miesięczna gwarancja, dożywotnia pomoc techniczna i utrzymanie serwisu 24-godzinna usługa online przez telefon, Skype, Whatsapp, e-mail. Zapewnij bogate doświadczenie w grze i zarządzaniu połowami. Zapewnij rozwiązania dla wszelkich pytań na temat maszyny i działania. Informacje zwrotne na temat najnowszych gier i informacji marketingowych.

9d wirtualna rzeczywistość (10) .jpg

team.jpg

未 标题 -3.jpg

Hot Tags: symulator wirtualnej rzeczywistości 9d, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like