Gry wideo Kino 9dvr

Gry wideo Kino 9dvr

Indie Gry wideo 9dvr 9D Virtual Reality Cinema Jedno miejsce Vritual Reality Machine Vr Setup Equipment VR Monkey King 9D Virtual Reality Cinema używa VR do reprodukcji chińskiej mitologii i zintegrowania ogólnego rozwiązania do projektowania IP i rozrywki dla rynku rozrywki offline. Bogaty...

Szczegóły produktu

Indie Gry wideo 9dvr 9D Virtual Reality Cinema Single Seat Vritual Reality Machine Vr Sprzęt do konfiguracji

VR Monkey King

Kino 9D Virtual Reality wykorzystuje technologię VR do odtworzenia chińskiej mitologii i zintegrowania ogólnego rozwiązania do projektowania IP i rozrywki dla rynku rozrywki offline. Bogata i ciekawa treść oraz niezwykłe doświadczenie mogą przyciągnąć użytkowników w różnym wieku, pomagając teatrom i parkom rozrywki w uzyskaniu większej uwagi i uczucia konsumentów w ostrej konkurencji.

未标题-1

Funkcje kina 9D Virtual Reality:

1. Górny przepływ mitu Króla Małp;

2.360 ° oglądanie zanurzenia, świeże i piękne i ekscytujące;

3. Dźwięk otaczający, sceny symulacyjne są wciągające;

4. Dotknij platformy, prawdziwej sceny, aby przywrócić historię.

1560479880(1)

9D Virtual Reality Cinema

- Wyprodukowany przez Hollywood VFX Studio

- Kinowe wrażenia wizualne

- Żywe i żywe animacje

- Historia innowacji i wyobraźni

DSC00017_副本

O nas:

Guangzhou Movie Power Technology Co, Ltd specjalizuje się w VR Simulator i 5d 7d dynamicznym kinie od 9 lat, jesteśmy zobowiązani do rozwoju produktów VR, produkcji i sprzedaży i dedykowane, aby zapewnić kompleksowe rozwiązanie sali VR, która kończy się wyborem miejsca i dekoracji, Plan obiektu, reklama i promocja itd. Nasze produkty zostały sprzedane w całym świecie i daleko do Europy, USA, Ameryki Południowej, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej, krajów i regionów. Teraz najgorętsze VR Super Hero, VR wyścigi i stały ekstremalny rywal VR Movie Power przewodzą w branży.

IMG_0191_副本

IMG_0190_副本

Hot Tags: gry wideo 9dvr kino, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like