Symulator wyścigów VR

Symulator wyścigów VR

Racing Simulator VR Racing Simulator VR wygląd jest proste i fajne że będzie przyciągać coraz więcej różnych wieku klientów. Posiada trzy schody i regulacją siedziska można spotkać ludzi niskich i wysokich. Naprawdę symulować prawdziwe samochody z hamulca i gazu, bieg. Samodzielnie badać i rozwijać trudne...

Szczegóły produktu

Symulator wyścigów VR

Racing Simulator VR wygląd jest proste i fajne że będzie przyciągać coraz więcej różnych wieku klientów. Posiada trzy schody i regulacją siedziska można spotkać ludzi niskich i wysokich. Naprawdę symulować prawdziwe samochody z hamulca i gazu, bieg. Samodzielnie badać i rozwijać mocny plaform z electric cylinder życia można dotrzeć do 8 lat, które zwiększają siłę ruchu i wrażliwych na jeden poziom w górę.  Efekt ruchu i precyzja są silniejsze niż tranditional symulator VR. Mamy 32 calowy TV ekran odtwarzania w czasie rzeczywistym gry sceny, aby złapać w oczach klientów. Za pomocą znanej marki okularów VR--Depoon, o wysokiej rozdzielczości bez uczucia zawrotów głowy.

01.jpg

Obsługuje 32 graczy do samochodu konkurencji wyścigów online. Ogólnie rzecz biorąc samochód wyścigowy VR 9D ma 3 zawartość gry dla 72 utworów, w tym tor wyścigowy, przedmieścia, miasto.

vr racing simulator (1).jpg


I 72 typy samochodów, takich jak samochód sportowy, działający na cztery koła samochodu, samochód wyścigowy ect. Można wybrać jedną z nich za darmo.

Dotykając Ipad wybierz gry, które naprawdę łatwo kontrolować i wygodnie opeate do firmy.


car racing cases.png

Nasze maszyny mają unquie rachunkowości systemu zarządzania, aby zapewnić bezpieczeństwo dochodów firmy, możesz sprawdzić dzienny dochód przez e-mail. Możemy monety pracy systemu i płatności dostosowane dla Ciebie.

Jako wiodąca firma VR i oryginalne fabryczne poświęcił w dawanie nasz klientela, wysokiej jakości i najlepszej obsługi i nadzieję, że do współpracy klientów poweful. Nasz profesjonalny zespół genialny może dostarczyć do tworzenia niestandardowych projektu i lokalizację obrazu projektowanie, montaż za darmo do drzwi i 24 godziny online po sprzedaży usługi ect.

vr-racing-car.jpg

赛车案例.jpg

anna.jpg


HTB1xjZzDL1TBuNjy0Fjq6yjyXXaR.jpg

Hot Tags: Racing simulator vr, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, ceny, sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like