Racing Simulator Cockpit

Racing Simulator Cockpit

3 ekrany F1 Dynamic Motion Car Racing Symulator kokpitu Cena Arcade Game Machine Moneta z symulatorem wyścigowym Kokpit 360 stopni dynamiczny samochód wyścigowy jest produkowany niezależnie przez technologię Movie Power, która dostosowuje wiodącą na rynku technologię dynamicznego xontrol i oryginalny ...

Szczegóły produktu

3 ekrany F1 Dynamiczny ruch Wyścigi samochodów Symulator jazdy w kokpicie Cena Zręcznościowa Gra Maszyna uruchamiana monetą

Racing Simulator Cockpit 360-stopniowy dynamiczny samochód wyścigowy jest produkowany niezależnie przez technologię Movie Power, która dostosowuje międzynarodową wiodącą technologię dynamicznego sterowania i oryginalną odmianę typu odfulsywnego odf 6 dof dynamt paltform, dzięki czemu łączy się z grą.

f1 racing car (13).jpg

Racing Simulator Cockpit Opis:

1. Symulator kierownicy: nowoczesna stylistyka przemysłowa, kontrola obrotu w zakresie 360 stopni, realistyczne wyczucie wyścigów, wygodne trzymanie się skóry wysokiej jakości.

2. Komfortowe i bezpieczne siedzenia: Jest on naśladowany przez wysokiej klasy foteliki samochodowe z miękką i wygodną skórą. Jest wyposażony w pasy bezpieczeństwa i ma silną sprężystość podczas bazowych wzlotów i upadków, kierowca wydaje się jak w prawdziwym wyścigu.

3. Ekran trójwymiarowy HD: Łącza z trzema wyświetlaczami HD o przekątnej od 32 cali do 42 cali z trzema ekranami w jednej technologii, co zapewnia szersze pole widzenia. Przywraca różne ruchy w rzeczywistej sytuacji jazdy.

4. Dynamiczna konstrukcja nadwozia: wyjątkowa konstrukcja mechaniczna z precyzyjnym, solidnym i wielostopniowym cylindrem elektrycznym jest największą zaletą samochodu. Szybkie przyspieszanie, krótki czas pozycjonowania, łatwe skręcanie, podjazd i wsteczny tor, zapewniający silne poczucie wstrząsów i fluktuacji.

5. Symulator pedałów samochodowych: pedał przepustnicy, pedał hamulca cofania, doświadczenie w sterowaniu sprzęgłem, elastyczny i łatwy w obsłudze. Jest to prawdziwa operacja samochodu, która jest dobra dla ludzi, którzy uczą się prowadzić.

6.Wysokiej jakości stere: Prawdziwy dźwięk wyścigowy jest niezbędnym komponentem do symulacji zmysłów podczas wyścigów. Trzyczęściowy samochód wyścigowy jest wyposażony w 3 zestawy super sudios, zapewniające wciągające uczucie dla kierowców.

f1 racing car (5).jpg

TECHNICZNY

Produkt

Racing Simulator Cockpit

Gracze

1

Napięcie

220V

Moc

3K

Zestaw słuchawkowy VR

DPVR E3 (2,5K)

Czas odtwarzania

2-5 minut

Ładowanie masy

300KGS

Rozmiar opakowania (LXWXH)

1800X2150X1400 MM


f1 racing car (8).jpg

O nas:

about us.jpg

未标题-154551.jpg

Hot Tags: symulator wyścigów kokpitu, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like