Racing Moto Simulator

Racing Moto Simulator

2018 Business Investment Zarabiaj pieniądze VR Moto Machine VR Motorcycle Racing Moto Simulator Producent Silnik VR używa ręcznego ręcznego przełącznika przepustnicy, przepustnicy do przodu do przodu, na sposób, w jaki bariera forteczna po lewej i prawej stronie uchyla się przed uderzeniem, uderzaj w przeszkody, wyniki gry zatrzymują się Zwolnij...

Szczegóły produktu

2018 Business Investment Zarabiaj pieniądze VR Moto Machine VR Motorcycle Racing Moto Simulator Producent

Silnik VR używa ręcznego przełącznika przepustnicy, gry przepustnicy do przodu szybko do przodu, w sposób, w jaki bariera forteczna odchyla się w lewo i prawo, uderzaj w przeszkody, wyniki gry się zatrzymują, prędkość spada do 0.Gładki, aby osiągnąć koniec skumulowanego wyniku , wyniki wyświetlania w czasie rzeczywistym, wymieniaj prezenty.

vr moto1

Zalety Racing Moto Simulator:

1. VR Moto byłoby łatwiej złapać wzrok klientów dzięki chłodnemu wyglądowi i prawdziwej kierownicy.

2. Symulacja prawdziwej gry wyścigowej Motocykle VR Gra, gracz doświadczy pierwszej prawdziwej perspektywy jazdy motocyklem.

3. Możesz kontrolować prędkość samodzielnie. VR Moto będzie kołysał się w zależności od prędkości i kierunku.

4. VR Moto nie tylko pozwala użytkownikom doświadczyć przyjemności z prędkości, ale także ostrzega ich o bezpieczeństwie jazdy.

moto vr

Parametr Racing Moto Simulator:

Imię Racing Moto Simulator
Napięcie 220V
Waga 200 kg
Rozmiar L2100 * W1400 * H1450MM
Gracze 1 gracz

vrmoto

O nas:

Guangzhou Movie Power Technology Co., Ltd. znajduje się w mieście Guangzhou z wygodnym transportem. Jest profesjonalistą z branży zaawansowanych technologii, który opracowuje i produkuje kino VR i 4D XD, pionier technologii dynamicznego doświadczenia.

Nasze produkty VR i Cinema są szeroko stosowane i popularne na różnych rynkach świata. Takich jak USA, Europa, Ameryka Południowa, Bliski Wschód, Australia, Azja i Afryka. Z powodzeniem dominują w dziedzinach Theme Park, Arcade Game Center, Shopping Mall i Museum.

factory2 (2)

Hot Tags: wyścigowy symulator moto, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like