Proprioceptywna gra

Proprioceptywna gra

Zyskowny znakomity produkt Proprioceptywna maszyna do gier 9D Symulator ruchu wirtualna rzeczywistość Zróżnicowane doświadczenie, doskonała kontrola nad ciałem Gry Proprioceptywne to nowy typ gry elektronicznej, obsługiwany poprzez zmiany w ruchach ciała. Elektroniczna gra, w którą gra ciało ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Zyskowny znakomity produkt Proprioceptive Game Machine 9D Virtual Reality Motion Simulator

Zróżnicowane doświadczenie, doskonała kontrola nad ciałem

体感机.jpg

Proprioceptywna gra to nowy typ gry elektronicznej obsługiwany przez zmiany w ruchach ciała. Gra elektroniczna, w którą gra ciało, przerywa tryb działania, który wcześniej był jedynie wprowadzany przez joystick i sprawia, że gracz czuje się tak, jakby był w grze.

Funkcja przechwytywania w podczerwieni w celu dokładnego kierowania

W złożonym otoczeniu placu zabaw eliminowane są zakłócenia oświetlenia i charakteru, na ekranie pojawiają się obrazy akcji na żywo gracza, obsługiwana jest gra kontrolująca ruchy ciała, obsługiwane są gry jednoosobowe, gry dla dwóch graczy oraz scena na placu zabaw jest popularny.

选产品41554.jpg

Nowo ulepszona gra dla graczy w różnym wieku

Kontrolując ruchy postaci w grze poprzez działania własnego ciała, gracz może być "pełnym ciałem" w grze i cieszyć się nowym doświadczeniem interakcji somatosensorycznych.   Zapewnij graczom gry o zdrowiu somatosensorycznym i zielonym, odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych w wieku od 8 do 80 lat. Elementy gry można również uaktualnić online. Użytkownicy w różnym wieku mogą znaleźć swoje ulubione typy gier.

 

Nowy tryb doświadczenia, aby pozbyć się tradycyjnej niewoli

Całkowicie nowe podejście, które integruje gry i rozrywkę w swoje życie, uwalniając graczy od więzów tradycyjnych gamepadów, kontrolując grę poprzez własne kończyny i wchodząc w interakcje z graczami internetowymi, aby dzielić się zdjęciami oraz informacjami wideo i dźwiękowymi.


O nas:

factory (2).jpg

46948.jpg

Zapytanie