Interaktywna cena ruchu Magic Magic

Interaktywna cena ruchu Magic Magic

Kryty park rozrywki Dzieci Interaktywna gra fitness Łatwa obsługa Magia ruchu Interaktywna cena podłogi Magia ruchu Interaktywna cena podłogi Podnieś atmosferę sceny, promuj korzyści ekonomiczne i aktywnie uczestnicz oraz zwiększaj poczucie doświadczenia i uczestnictwa.

Szczegóły produktu

Kryty park rozrywki Dzieci interaktywna gra fitness Łatwa obsługa Magia ruchu Interaktywna cena podłogi

Interaktywna cena ruchu Magic Magic

Wzmocnij atmosferę sceny, promuj korzyści ekonomiczne i aktywnie uczestnicz oraz zwiększaj poczucie doświadczenia i uczestnictwa. Projekt interaktywnej projekcji, który łączy technologię symulacji wirtualnej i technologię rozpoznawania obrazów. Interaktywna projekcja obejmuje falowanie wody, flip, kolizję, wymazywanie, unikanie i kontynuację. Uczestnicy wchodzą w interakcję z obrazami na ziemi poprzez ruchy ciała, które są bardziej rozrywkowe i wprowadzają publiczność w cudowny świat połączenia wirtualnej i rzeczywistości . Interaktywna projekcja naziemna łączy komputerowy system przetwarzania z technologią interaktywnej projekcji, aby stworzyć nowe interaktywne doświadczenie. Urządzenie projekcyjne zawieszone u góry wyświetla efekt obrazu na ziemi.


interactive-floor (2)


Imię Interaktywna cena ruchu Magic Magic
Rozmiar Dostosuj
Waga 15 kg
Moc 0,45 kW
Napięcie 220v
Maksymalne obciążenie Uziemienie

floor-projection

微信图片_20190516092706

O nas:

Guangzhou Movie Power jest pierwszą na świecie, a nawet pierwszą na świecie branżą, która łączy technologię wirtualnej rzeczywistości i przemysł rozrywkowy. Ekscytująca percepcja wizualna, symulacja prawdziwej sceny, ekscytujące doświadczenie fabuły, jest nie tylko popularna na rynku międzynarodowym, ale także pomaga inwestorom w osiągnięciu dużych zysków.

Silne wsparcie posprzedażowe. Ciągle aktualizowane nowe gry i filmy 9D VR, najnowsze zaktualizowane oprogramowanie, profesjonalny system marketingu i reklamy - pomagają nam odnieść sukces.

vr-solution

Hot Tags: cena magiczna interaktywna podłoga cena, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like