Maszyna do zabawy dla dzieci

Maszyna do zabawy dla dzieci

Interaktywna projekcja 3D Malowanie Ryba Gra wideo Park rozrywki Atrakcje Dzieci bawią się Maszyna do interaktywnej projekcji 3D Połącz rozrywkę z inteligencją, innowacyjna interakcja dla dzieci nowa gra! Zagrajmy: 1. Malowana ryba: Dzieci mogą wybierać ryby, które lubią w ...

Szczegóły produktu

Interaktywna projekcja 3D Malowanie Ryba Gra wideo Park rozrywki Atrakcje Kids Play Machine

Interaktywne malowanie projekcji 3D Łączenie rozrywki z inteligencją, nowatorska interakcja dla dzieci w nowej grze!

Children Painting (2)

Imię Maszyna do zabawy dla dzieci
Moc 0,15 kW
Napięcie 220V
Rozmiar L3250 * W800 * H930mm
Gracze 1-4 graczy

Children Painting (4)

Zagrajmy:

1. Malowana ryba: Dzieci mogą wybierać ryby, które lubią w albumie, i zmieniać kolor ryb poprzez różne narzędzia malarskie i kolory, dzięki czemu staje się wyjątkową rybą.

2. Zwolnione ryby: Po zakończeniu malowana ryba została wypuszczona z deski kreślarskiej do stawu rybnego 3D. W tym czasie ryby otrzymały nowe życie i zaczęły swobodnie pływać na dużym ekranie oceanu.

3. Interaktywne malowanie ryb: Następnie zacznij grać w Time! Jeśli chcesz, aby twoje ryby szybko dorastały, dzieci muszą walczyć o jedzenie w oceanie, obracając joystick, aby kontrolować kierunek. Jeśli zjada odpowiednie jedzenie, ryba szybko dorośnie, a jeśli zje złe jedzenie, ryby zostaną zatrute. Po zatruciu musisz przywieźć własną rybę, aby znaleźć leki w oceanie, które mogą wyleczyć twoje ryby. Przy okazji, ciągłe szalone stukanie w przycisk przyspieszenia może również przyspieszyć pływanie ryb, aby konkurować o jedzenie i lekarstwa.

honor

O nas:

Guangzhou Movie Power Technology Co, Ltd specjalizuje się w VR Simulator i 5d 7d dynamicznym kinie od 9 lat, jesteśmy zobowiązani do rozwoju produktów VR, produkcji i sprzedaży i dedykowane, aby zapewnić kompleksowe rozwiązanie sali VR, która kończy się wyborem miejsca i dekoracji, Plan obiektu, reklama i promocja itd. Nasze produkty zostały sprzedane w całym świecie i daleko do Europy, USA, Ameryki Południowej, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej, krajów i regionów. Teraz najgorętsze VR Super Hero, VR wyścigi i stały ekstremalny rywal VR Movie Power przewodzą w branży.

about us

Hot Tags: dzieci bawią się maszyną, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like