Prezent dla dzieci Vr

Prezent dla dzieci Vr

Kid 2018 Vr Minions Virtual Reality Arcade Claw Machine na sprzedaż Jako zysk rynkowy, teraz maszyny do lalek o lepszych pozycjach w pierwszej klasie wypełnione różnymi kupcami. Wspomnij maszynę do łapania lalek, wiele osób uważa, że lalka jest bardzo trudna do uchwycenia, po przyzwyczajeniu się do tego ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Kid 2018 Vr Minions Virtual Reality Arcade Claw Machine na sprzedaż


popular-among-kids-vr.jpg

Jako zysk rynkowy, teraz maszyny pierwszego rzędu lepiej pozycjonują lalki wypełnione różnymi kupcami. Wspomnij maszynę do łapania lalek, wiele osób uważa, że lalka jest bardzo trudna do uchwycenia, po przyzwyczajeniu się do tej maszyny do wykrawania ciastek, wydaje się, że lalka jest niemal identyczna, mniej lub bardziej nudna.

Maszyna do robota VR - miniony, to urządzenie maszyny do lalki VR, używające okularów VR o wysokiej rozdzielczości, obraz może obracać się w okularach, pozwala graczom doświadczyć wciągającego doświadczenia VR, jednocześnie gracze mogą starać się o prezent, gracze mogą wybrać Wbudowane doświadczenie w wielu grach, gdy gracz uzyska określony wynik, ekran poprosi gracza o otrzymanie prezentu, gracze mogą wybrać prezenty w pudełku upominkowym zgodnie z własnymi preferencjami.

TB2JEYGX3DD8KJjy0FdXXcjvXXa_!!1056794247.jpg

TB2nKTuX46I8KJjSszfXXaZVXXa_!!1056794247.jpg

Jak grać:

1. Włóż monetę.

2. Oglądaj okulary i rozpocznij grę

3. Kontroluj rzeczy przez indukcję.

4.Zbieraj odpowiedni wynik, a następnie wymień prezent

HTB112bonDnI8KJjSszgq6A8ApXal.jpg


Nasza firma:

factory2 (2).jpg

证书 (2).jpg


Zapytanie