Kid Bike Simulator

Kid Bike Simulator

Kids Driving Bicycle Racing Zręcznościowa maszyna do gier Happy Baby Car Racing Bike Maszyna do gry Kid bike simulator to najnowszy produkt Movie Power, który ma wspaniały wygląd, zabawną grę wyścigową dla dzieci. Ten symulator jest łatwy w obsłudze i obsłudze. Interesująca zawartość gry ...

Szczegóły produktu

Kids Driving Bicycle Racing Zręcznościowa gra Maszyna Szczęśliwa Baby Car Racing Bike Game Machine

Kid bike simulator to najnowszy produkt Movie Power, który ma wspaniały wygląd, zabawną grę wyścigową dla dzieci. Ten symulator jest łatwy w obsłudze i obsłudze. Interesująca zawartość w grach zawsze przyciąga wzrok dzieci. Dzięki temu łatwiej zarabiasz.

8724627693_13541322559483.jpg

Funkcja symulatora roweru dziecięcego:

1. Ciało symulatora roweru dziecięcego zdobi kolorowo i światłem fluorescencyjnym.

2. Fajna muzyka pop, modne podpowiedzi głosowe, uroczy design z kolorowymi światłami. Maszyna do gier z zabawkami będzie popularna w Twoim parku.

3. Niezawodna konstrukcja ramy wykonana jest z metalu. Gładki wygląd wykończenia jest bardziej atrakcyjny. Odtwarzacz może wyraźnie widzieć przez hartowane szkło ścienne.

4. Prezentowa maszyna do gier pozwala zaoszczędzić dużo miejsca dzięki mini-wzornictwu.

bike.jpg

Jak grać w symulator roweru dziecięcego:

1. Po włożeniu wystarczającej ilości monet, gracze mogą wejść do interfejsu wyboru postaci, w którym mogą użyć lewego i prawego przycisku, aby wybrać swoją ulubioną postać spośród 8 dostępnych.

2. Po potwierdzeniu postaci gracze wejdą do interfejsu wyboru mapy.

3. Rozpocznij grę, gracze stoją na platformie napędowej. Im szybciej i bez wysiłku podskakują, tym szybciej i dalej skaczą postacie na ekranie. Kiedy musi się odwrócić, gracze mogą skupić się na jednej stronie, a następnie na postaciach

ekran będzie obracał się w odpowiednim kierunku.

4. Po osiągnięciu przez jednego z graczy celu lub gdy obaj gracze nie dotrą do celu w ustalonym czasie, wejdzie on do interfejsu rankingowego, gdzie pokaże podium i rundę graczy.

Magic Bike (2).jpg

O nas:

Guangzhou Movie Power Technology Co., Ltd. znajduje się w mieście Guangzhou z dogodnym transportem. To zaawansowany technologicznie profesjonalista w dziedzinie projektowania i produkcji kina VR i 4D XD, pioniera dynamicznej technologii.

Bazując na 10-letnim doświadczeniu w fabrykach i handlu, możemy zaoferować kompleksową obsługę projektu VR lub Cinema, od projektu przez sprzedaż po biznes, mając na celu zaoferowanie najlepszego rozwiązania dla klientów.

Movie Power ma 10 000 metrów kwadratowych warsztatu i 1000 m² salonu wystawowego, zgodnie z normami ISO9001 i 5S do zarządzania fabryką. Zawsze uważamy, że jakość i serwis są najważniejszymi czynnikami w biznesie. Dlatego skupiamy się na produktach najwyższej jakości i zapewniamy doskonałe usługi, a my jesteśmy jedyną obietnicą fabryczną 24 godziny po sprzedaży. Nasza platforma elektryczna, która jest główną częścią produktu, ma już 5 milionów testów na całe życie. Uzyskaliśmy wiele patentów zaawansowanych technologicznie, certyfikat CE i raport z testu bezpieczeństwa dla wszystkich produktów.

Nasze produkty VR i Cinema są szeroko stosowane i popularne na różnych rynkach świata. Takich jak USA, Europa, Ameryka Południowa, Bliski Wschód, Australia, Azja i Afryka. Z powodzeniem dominują w obszarach Theme Park, Arcade Game centre, Shopping Mall i Museum.

Witamy w filmie Moc, spodziewamy się, że udostępnimy Ci najlepszą na świecie i popularną okazję biznesową. Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie z Tobą pomyślnych relacji biznesowych.

factory (2).jpg


Hot Tags: dziecięcy symulator rowerowy, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like