HTC VIVE Vr Walker Simulator

HTC VIVE Vr Walker Simulator

Kryty Park rozrywki 9dvr Cine z HTC VIVE, Vr Walker symulator wprowadzenie systemu gry HTC Vive wirtualna rzeczywistość: HTC Vive system gry wirtualnej rzeczywistości jest HTC's najnowsze rozwoju produktów HTC VIVE hełm VR (wirtualnej rzeczywistości wyświetlacz zestawu słuchawkowego), Wbudowany Laser pozycjonowanie...

Szczegóły produktu

Kryty Park rozrywki 9dvr Cine z HTC VIVE, symulator Vr Walker


HTC Vive (5).jpg

Wprowadzenie systemu gry HTC Vive wirtualnej rzeczywistości:

 System gry HTC Vive wirtualnej rzeczywistości jest HTC najnowszych rozwoju produktów HTC VIVE hełm VR (wirtualnej rzeczywistości wyświetlacz zestawu słuchawkowego), wbudowany czujnik pozycjonowania lasera, Wireless sterowanie ręczneWstrząsnąć, ekran LCD HD i innych produktów high-tech VR virtual system gry.

 

Co to jest mini htc vr?

1. mini HTC to najnowsza technologiaurządzenie wirtualnej rzeczywistości, to urządzenie gry VR, fajny wygląd, własny system, i wysokiej jakości okulary HTC VIVE. Umieścić na okulary, korzystać z różnych gier: takich jak narciarstwo, boks, sportowe, gry strzelanie.

2. Mini HTC może być idealnie pasuje z HTC VIVE okulary i dwa obsługi sieci bezprzewodowej. Doskonały obraz i dokładnego ruchu wiil Cię do gry i nie chce zostawić. Chcielibyśmy, aby spróbować ponownie.

3. fajny wygląd z lśniącej światło w organizmie, umieścić go w centrach handlowych lub centrum gier, ta maszyna będzie super star tam.

htc (2).jpg

Dlaczego warto wybrać nas?


1. ciekawe

Szukam emocje jest natura ludzka, jeśli nie jak wytłumaczyć tłumy na placu zabaw. Jak jest wirtualna rzeczywistość doświadczenia, że możemy według sceny, kąt i inne subtelne aspekty projektowania?

2. bogate treści

Możemy oferować że jesteś gry, które mogą przyciągnąć wszystkich osób w wieku bez względu na młodych i starych. Istnieje zoobie, Strzelanie, kreskówki i firut-cut.

3. trwałe

HTC VIVE okulary, wszystkie filmy na rynku mogą być odtwarzane i osiągnąć najbardziej skuteczne. Nasze produkty minęło CE certyfikacji.

案例HTC.jpg


 

O mocy film

 

Film moc jest przedsiębiorstwem high-tech specjalizujących się w R&D i produkcji sprzętu dynamiczne Kino VR·4D. Posiada ponad 10 000 metrów kwadratowych parku przemysłowego dla VR·4D. 10 lat przylegającą ducha rzemieślnika, moc Film zdobył mnóstwo wynalazek patentów, patentów modelu, występy patenty, prawa autorskie do oprogramowania i 8 Eksportowanie certyfikatów. Zwłaszcza w 2016 r. uzyskał krajowych przedsiębiorstwa high-tech.

Film moc ma super zespół R&D z ponad 30 inżynierów i pracy zespołu, z ponad 20 projektantów. Jest pierwszą firmą w branży do ustanowienia systemu globalnego 24-godzinny po sprzedaży usługi (24³): 24 godziny online, pełne 24 godziny po sprzedaży, 24 godzin, aby rozwiązać problem po sprzedaży. Filozofia biznesu jest "zorientowane na klienta, zorientowane na wyniki".

 

factory2.jpg

 .jpg

 

Bazy na 5S standardowych, obszar produkcji 10 000 metrów kwadratowych jest w porządku. Certyfikacja systemu zarządzania ISO9000 jest nie tylko skuteczną gwarancją jakości, ale również do osiągnięcia roczne wyjście produkcji 3, 000pcs VR symulatory i 2000szt kino 4D dynamiczne. Wszystkie produkty są w pełni kontrolowane od surowców, akcesoria, montaż, inspekcji i testowania. Zwłaszcza 72 godzin nieprzerwanego cyklu życia test przed wysyłką.

 

vr-workshop.jpg


Film moc płaci większą uwagę na jakość produktu, model projektowania i tworzenia treści. Show room jest ponad 1000 metrów kwadratowych, który składa się z VR hall, sala edukacji nauki i hall dynamiczne kino 4D. Ponad 30 rodzajów produktów VR podzielić w 4 serii, sportowych serii, serialu dla dzieci, wypoczynek serii i serii dynamicznych. Są one gorąco sprzedaży i popularne do ponad 50 krajów na świecie.

 

factory1.jpg

 

 

 

 

our-exhibition.jpg

 

Helen.jpgHot Tags: HTC VIVE Vr Walker symulator, producentów i dostawców, Chiny fabryka, ceny, sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like