Platforma stojąca HTC VIVE VR

Platforma stojąca HTC VIVE VR

Super atrakcyjna interaktywna maszyna do gry w strzelectwo VR HTC Vive 9D VR Stojąca platforma gier wirtualnych VR Opis produktu 1.Piękny wygląd i okulary HTC VIVE wprowadzą Cię w świat wirtualnej rzeczywistości i będziesz mógł swobodnie chodzić i strzelać do woli, kiedy tylko chcesz. Okulary 2.HTC VIVE, wszystkie filmy ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Super atrakcyjna gra interaktywna VR strzelanka HTC Vive 9D VR stojąca platforma wirtualna gra VR

htc (2) .jpg

Opis produktu

1.Piękny wygląd i okulary HTC VIVE wprowadzą Cię w świat wirtualnej rzeczywistości i będziesz mógł swobodnie chodzić i strzelać do woli, kiedy tylko chcesz.

2. Okulary HTC VIVE, wszystkie filmy dostępne na rynku mogą być odtwarzane i osiągnąć najbardziej efektywny.

3.następna platforma zarządzania, istnieją praktyczne tryby działania z kluczem i myszą oraz ekranem dotykowym, dostępna jest również płatność WeChat, możliwość płatności monetą i ręczna opłata za przejazd oraz regularne wysyłanie wiadomości e-mail na konta szefów.

HTC Vive (2) .jpg

Jakie zalety ma platforma stojąca HTC VIVE VR?

1. Projektowanie wyglądu

Wysokiej jakości wirtualna rzeczywistość ręcznie wykonana grafika z modnym wyglądem całkowicie metalowa konstrukcja, wyjątkowo trwała. Ponad 100 procesów czystego ręcznego szlifowania spawania, hiperfiniowa wirtualna platforma do chodzenia

2. Gry wirtualnej rzeczywistości

Movie Power opracowuje wyłącznie interaktywne gry z wirtualną rzeczywistością. Gracze mogą wypróbować interaktywne gry z charakterem gry i kontrolować kierunek ruchu. Film jest pełen zainteresowania i będzie doświadczany przez graczy raz za razem.

3. Sprzęt komputerowy

Zestaw słuchawkowy HTC VIVE, najbardziej przejrzysty widok dzięki przenośnemu kontrolerowi gier wirtualnych, umożliwia swobodną interakcję z wirtualnym światem.

Profesjonalny dźwięk, najbardziej doświadczony dźwięk wirtualnej rzeczywistości, wyposażony w trójdrożny profesjonalny głośnik. Telewizja na żywo, wyposażona w telewizor, nadająca scenę gier, połączenie wizualne i dźwiękowe, zwiększają atmosferę.

4. Brak szczegółów Brak sukcesu

Konstrukcja zapobiegająca nawijaniu, użyj rozsuwalnych drutów, gdy gracze poruszają się, przewody zestawu słuchawkowego mogą rozciągać się do woli. skutecznie unikaj plątania się przewodów i potknięć graczy.

Konstrukcja ogrodzenia zabezpieczonego zamkniętą pętlą, zgodnie z ergonomiczną konstrukcją, skutecznie zapobiega ryzyku nadmiernego ruchu gracza.

HTC Vive (4).jpg


O nas:

MP alibaba.jpg

Zapytanie