Maszyna do gier wyścigowych

Maszyna do gier wyścigowych

Interaktywny CE HTC Vive VR Theme Park 9D Jazda konna VR Virtual Reality Symulacja Jazdy Cinema VR Horse Ten symulator jazdy konnej przyjmuje najnowszą technologię wirtualnej rzeczywistości i system symulacji ruchu. Jest to połączenie rozrywki i ćwiczeń. Wysokowydajny hełm hełmu vr ...

Szczegóły produktu

Interaktywny CE HTC Vive VR Theme Park 9D Jazda konna VR Virtual Reality Simulation Rides Cinema

vr horse ride (8).jpg

VR Horse

Ten symulator jazdy konnej przyjmuje najnowszą technologię wirtualnej rzeczywistości i system symulujący ruch. Jest to połączenie rozrywki i ćwiczeń. Hełm o wysokim quadzie Vr prezentuje zdjęcia w wysokiej rozdzielczości 1060p i rozwiązuje problemy związane z zawrotami głowy powodowanymi przez kask.

Gdy gra się zacznie, możesz używać swojego ciała do poruszania się, aby kontrolować kierunek konia. Doświadczasz walki z wrogami podczas jazdy na koniu, przynosząc ci inną scenę wojenną niż kiedykolwiek.

horse race simulator (2).jpg

Imię VR Horse
Rodzaj MP-VR Horsing
Rozmiar L1800 * W800 * H1900
Waga 195 kg
Moc 2,0 KW
Voltatge 220V
Gry interaktywne 4 szt
Gwarancja 1 Wsparcie techniczne przez cały rok i całe życie


Jak grać w VR Horse?

1. Za pomocą pistoletu wystrzelić wskaźnik "Western World", aby rozpocząć grę

2. Przyspieszy twoje ciało, utrzymując ciało do tyłu, spowalniając; lewostronne i prawe pochylenie oznacza skręcanie w lewo i prawo.

3. Przyspieszy twoje ciało do przodu, utrzymując ciało w tyle oznacza spowolnienie; lewostronne i prawe pochylenie oznacza skręcanie w lewo i prawo.

4. Kiedy zlikwidujesz ilość zombie, zostanie zaktualizowana broń, użyj pistoletu w dłoni, aby wycelować w otrzymaną broń.

5. Wejdziesz do gry na kolejnym poziomie, gdy usuniesz wystarczająco dużo zombie, poziom gry będzie wyższy, a zombie mocniejszy.

vr horse ride (1).jpg


O nas:

factory2.jpg

vr horse ride (9).jpgHot Tags: maszyna do gier wyścigowych, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like