Guangzhou Vr Slide Game Machines

Guangzhou Vr Slide Game Machines

Guangzhou Vr Slide Game Machines 9D Virtual Reality Vr Roller Coaster Simulator Equipment Ponieważ urządzenie wirtualnej rzeczywistości VR jest najnowszą technologią, ludzie będą się spieszyć, cena może być ustawiona na 5 $ -10 $. Każdy film VR to 5-10 minut, co godzinę może mieć sześć ...

Szczegóły produktu

Guangzhou Vr Slide Game Machines 9D Virtual Reality Vr Roller Coaster Simulator Equipment

Odkąd urządzenie wirtualnej rzeczywistości VR jest najnowszą technologią, ludzie będą się spieszyć, cena może być ustawiona na 5 $ -10 $. Za każdym razem film VR to 5-10 minut, co godzinę może mieć sześć partii widzów.

vr slide

Guangzhou Vr Slide Game Machines Zalety:

1. Łamie ograniczenia tradycyjnej kolejki górskiej, pozwalając doświadczyć emocji i emocji z różnych scen na VR Slide, takich jak latanie w powietrzu i odczuwanie fal uderzających w twarz.

2. 360-stopniowa jazda VR sprawia, że czujesz się, jakbyś podróżował z prędkością 100 mil na godzinę.

3. Gry będą aktualizowane co miesiąc.

4. Zajęte małe miejsce i łatwe w obsłudze i interakcji.


Imię Guangzhou Vr Slide Game Machines
Rozmiar
L1800 * W1150 * H1200mm
Waga 175 kg
Maksymalne obciążenie 150 kg
Moc 0,8 kW

vr-slide (3)


O nas:

Bazujący na standardzie 5S obszar produkcyjny o powierzchni 10 000 metrów kwadratowych jest w dobrym stanie. Certyfikacja systemu zarządzania ISO9000 jest nie tylko skuteczną gwarancją jakości, ale także osiągnięcia rocznej produkcji na poziomie 3000 sztuk symulatorów VR i 2000 sztuk dynamicznego kina 4D. Wszystkie produkty są w pełni kontrolowane z surowców, akcesoriów, montażu, kontroli i testów. Zwłaszcza 72-godzinny nieprzerwany test cyklu życia przed wysyłką.

about-Movie-Power

Hot Tags: maszyny do gier slajdów guangzhou vr, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like