Śmieszne dynamiczne malowanie ryb

Śmieszne dynamiczne malowanie ryb

Film Moc przyciąga produkt Interaktywna projekcja Śmieszne dynamiczne malowanie Ryba Symulator gry Park rozrywki na sprzedaż Parametr produktu: Śmieszne malowanie dynamiczne Ryba Malowanie dzieci AR to interaktywna gra dla rodziców-dzieci w wieku od 3 do 12 lat. ..

Szczegóły produktu

Moc filmowa przyciągnęła produkt Interaktywna projekcja Zabawny dynamiczny obraz Ryba Symulator gry Park rozrywki na sprzedaż

Malowanie dzieci (4)

Parametr produktu:

Imię Śmieszne dynamiczne malowanie ryb
Rozmiar L3250 * W800 * H930mm
Napięcie 220V
Kolor Niebiesko biały
Moc 0,15 kW
Waga 62 kg

Malowanie dzieci (3)

Śmieszne dynamiczne malowanie ryb

AR Children Painting to interaktywna gra dla rodziców-dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Łączy w sobie malowanie z VR z wykorzystaniem tabletu, rockera, przycisku i podczerwieni. Po pierwsze, dzieci mogą wybrać ulubioną rybę w albumie. Następnie dostosuj rybę za pomocą różnych narzędzi do malowania i kolorów. Następnie gotowe ryby można wypuścić do stawu. Ryba otrzymuje życie i pływa na ekranie oceanu. Obracając joystick i sterując kierunkiem, ryba będzie walczyć o żywność. Ciągłe naciskanie przycisku przyspieszającego może przyspieszyć przyspieszenie ryby. Zapewniając zabawne gry, malowanie VR pomaga dzieciom ustalić poprawną koncepcję społeczną, ale także sposób, w jaki należy mówić o prawidłowym użyciu żywności, śmieci i przedmiotów medycznych w wirtualnym świecie. Malowanie VR jest odpowiednie na place zabaw dla dzieci, park rozrywki, niegrzeczne zamki, parki, witryny interakcji rodzic-dziecko itp.

201709041009588848885

O nas:

Najważniejszy dla biznesu Virtual Reality, ponieważ nikt nie chce spróbować, jeśli jego wygląd nie jest połyskliwy i atrakcyjny, w końcu tworzymy „księżycowy projekt cruve”, który jest całkowicie odmienny od obecnego kształtu symulatora 9dvr na rynku. I jako opinia z rynku w ciągu ostatnich 3 lat, jest dość popularna i wszyscy klienci powiedzieli: „kiedy zobaczą krzesło VR Movie Power, mogą zobaczyć przyszłość technologii!

fabryka (2)


Hot Tags: śmieszne dynamiczne malowanie ryb, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like