Wirtualny Kokpit Wirtualny Ekscytujący 360 Lot Simulator Samolot Flying Simulator

Virtual Reaktor Kokpit ekscytujĘ ... cy 360 symulator lotu samolot latajĘ ... cy symulator Co to jest VR Flight Simulator? Ma to na celu symulowanie latania w szafce. Korzystając z gry, musimy nosić pasy i przytrzymać koło. Wirtualna rzeczywistość szkła jest potrzebna przez cały czas. W tym...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Virtual Reaktor Kokpit ekscytujĘ ... cy 360 symulator lotu samolot latajĘ ... cy symulator
Co to jest VR Flight Simulator? Ma to na celu symulowanie latania w szafce. Korzystając z gry, musimy nosić pasy i przytrzymać koło. Wirtualna rzeczywistość szkła jest potrzebna przez cały czas. W tym wirtualnym świecie musimy strzelać do wroga i przetrwać. Staraj się zachować równowagę, gdy szafka obraca się o 720 ° w górę iw dół.

image001(001).jpg

image003(001).jpg

image005(001).jpg


Szczegółowy opis
1. Moc

Pozycja

Volt / KiloWatt

Napięcie

AC 220V

Całkowita moc

5.1KW


2.Dimension

Pozycja

metr

Długość

2,09

Szerokość

2,06

Wysokość

1,90

Rozmiar ekranu

50inch


3. System sterowania
PC + Sport Control Card + Silnik Servo + reduktor + mechanizm skrzyni biegów

Pozycja

Wartość

System PC

System sterowania: 32 bity Windows 7
CPU: Dual-core 2.9GHz
Pamięć: 4G
Karta graficzna: pamięć 2G

System operacyjny

Joystick lotu: Saitek Professional Joystick lotu
Kierownica (opcja): Logitech / Thrustmaster
Profesjonalny kierownicę

Karta sterowania ruchem

Karta sterująca ruchem 2-osiowym Ethernet

Siłownik

Silnik Servo o mocy 3KW × 1, Silnik Servo o mocy 2KW × 1

Mechanizm transmisji

Reduktory + Mechanizm sterowania mechanizmem przekładni Rotacja RuchObsługiwane samoloty PC gry latające
Symulator lotu bazowego w osiach obsługiwał 4 gry, w tym HAWX, ACE COMBAT, X-PLANE. Są pełne sceny 3D, obfite misje bojowe i wieloosobowe gry bitewne w sieci, odpowiednio prezentujące różnorodne funkcje śmigłowca bojowego. Aby pokazać rzeczywistość, armia lub sojusznicy mogą zostać zaatakowani i zniszczeni. Każde zadanie towarzyszy liniach oddziałów. Obraz gry jest naprawdę elegancki i nie ma żadnej wady w górach, zatoce lub mieście.

image011(001).jpg


Zastosowania w różnych dziedzinach
Symulator lotu o wysokości 720 stopni, który niesie ze sobą niespotykane dotąd ultra-realistyczne uczucie, nie tylko wypełniony śladem krajowego rynku samochodów wyścigowych, ale także daje niezliczone możliwości komercyjne. Odnosi się to do parku rozrywki i parku rozrywki, a także do wystawy naukowej, sceny akcji, prywatnego klubu, klubu wyścigowego, wyścigowego symulatora szkoły, sklepu samochodowego 4S, wysokiej klasy estate, hotelu na poziomie gwiazdy, KTV, hali gier, dużych Kina domowego, wystawy samochodowej, wystawy lotniczej i różnorodnych dużych działań reklamowych.

image017_副本.jpg


Movie Power projektuje i produkuje kompletne zestawy urządzeń kinowych 5D z zewnętrzną kabiną i symulatorem lotu domowego.
W oparciu o ponad 10-letnie doświadczenie w dziedzinie technologii przemysłowych, wiele specjalistycznych umiejętności technicznych oraz zespół wykwalifikowanych pracowników, poświęcamy się badaniom i rozwojowi, produkcjom i sprzedaży 4D kinowych foteli, urządzeniami do kin 5D, kinem mini 7D, Dynamiczne platformy, krzesła ruchowe i pełny zestaw systemów kinowych 5D / 6D / 7D / 9D / 10D / 11D / XD i symulator lotu w domu

image019_副本.jpg

image021_副本.jpg


Wsparcie po sprzedaży

1.Instalacja
Wyślij swoich techników do Chin, aby dowiedzieć się, jak zainstalować i przetestować.
B. Wyślemy Ci diagram, instrukcje, zdjęcia i filmy, aby je pokazać.
C.Opinie nasz technik w celu zakończenia instalacji.

2.Warranty
Oferujemy Państwu pełną roczną gwarancję fabryczną. W tym okresie oferujemy bezpłatną obsługę techniczną online i bezpłatnie dostarczamy kluczowe części.

3.Projekt
Mamy profesjonalnego projektanta, który może dostarczyć i zaprojektować bilet i dekorację pokoju dla Ciebie. Pomóż Ci robić reklamy przyciągające więcej ludzi i wygrać na rynku.


Zapytanie