Symulator lotu na sprzedaż

Symulator lotu na sprzedaż

Symulator lotu na sprzedaż Co to jest? To jest Wingsuit latający symulator vr, przynieś latanie w powietrzu jak ptak, wsiadaj do maszyny i połóż swoje ciało, a następnie załóż zestaw VR i możesz swobodnie latać po niebie myślał joystick, aby kontrolować kierunek i strzelać cel,...

Szczegóły produktu

Symulator lotu na sprzedaż


Co to jest ?

To jest Wingsuit latający symulator vr, przynieś latanie w powietrzu jak ptak, wsiadaj do maszyny i połóż swoje ciało, a następnie załóż zestaw VR i możesz swobodnie latać po niebie myślał joystick, aby kontrolować kierunek i strzelać cel, spoko!

Jaka jest gra w Mahcine?
Gra przeznaczona jest głównie do latania vr, stymuluje rodzaje gier latających

Jaki jest styl tej maszyny
Istnieją dwa style differt: jeden dla czerni i drugi dla białego

Jaka jest platforma?
To platforma elektryczna 3 DOF, platforma może poruszać się od przodu do tyłu, od lewej do prawej i oferować najlepszą dynamiczną wycinkę dla klienta

vr fly simulator.jpg


Guangzhou Movie Power Technology Co., Ltd. znajduje się w mieście Guangzhou z dogodnym transportem. To zaawansowany technologicznie profesjonalista w dziedzinie projektowania i produkcji kina VR i 4D XD, pioniera dynamicznej technologii.
Bazując na 10-letnim doświadczeniu w fabrykach i handlu, możemy zaoferować kompleksową obsługę projektu VR lub Cinema, od projektu przez sprzedaż po biznes, mając na celu zaoferowanie najlepszego rozwiązania dla klientów.
Movie Power ma 10 000 metrów kwadratowych warsztatu i 1000 m² salonu wystawowego, zgodnie z normami ISO9001 i 5S do zarządzania fabryką. Zawsze uważamy, że jakość i serwis są najważniejszymi czynnikami w biznesie. Dlatego skupiamy się na produktach najwyższej jakości i zapewniamy doskonałe usługi, a my jesteśmy jedyną obietnicą fabryczną 24 godziny po sprzedaży. Nasza platforma elektryczna, która jest główną częścią produktu, ma już 5 milionów testów na całe życie. Uzyskaliśmy wiele patentów zaawansowanych technologicznie, certyfikat CE i raport z testu bezpieczeństwa dla wszystkich produktów.
Nasze produkty VR i Cinema są szeroko stosowane i popularne na różnych rynkach świata. Takich jak USA, Europa, Ameryka Południowa, Bliski Wschód, Australia, Azja i Afryka. Z powodzeniem dominują w obszarach Theme Park, Arcade Game centre, Shopping Mall i Museum.
Witamy w filmie Moc, spodziewamy się, że udostępnimy Ci najlepszą na świecie i popularną okazję biznesową. Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie z Tobą pomyślnych relacji biznesowych.


vr-park.jpg

vr-family 车间 .jpg

Amelia.jpg

Hot Tags: symulator lotu na sprzedaż, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like