Symulator jazdy Symulator F1

Symulator jazdy Symulator F1

Symulator jazdy w symulatorze F1 Symulator jazdy w wysokiej symulacji Obrotowy o 360 stopni Interaktywny Symulator jazdy F1 Symulator, który składa się z 360 stopni obróconych i trzech stopni swobody interaktywnej platformy ruchu, 42-calowego telewizora LCD z trzema ekranami, gier o wysokiej rozdzielczości, stereofonicznego systemu dźwięku przestrzennego. ..
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Symulator jazdy Symulator F1

Zaawansowana symulacja obrót o 360 stopni Interaktywny symulator jazdy F1 Symulator , który składa się z 360 stopni obróconych i trzech stopni swobody interaktywnej platformy ruchu, 42-calowego telewizora LCD z trzema ekranem, gier o wysokiej rozdzielczości, stereofonicznego systemu dźwięku przestrzennego. Widzowie mogą grać w walki, wyścigi, łodzie i inne dynamiczne gry interaktywne w symulatorze 360 ​​stopni samochodu.

f1 racing car (13).jpg

Wniosek o Symulator jazdy F1 Simulator :

Może być stosowany na różne kryte place zabaw, parki rozrywki, hale wystawowe popularnonaukowe, miejsca urlopowe, prywatny klub biznesowy, Racing Club, nauczanie symulacyjne wyścigów, sklepy auto 4S, wysokiej klasy sprzedaż nieruchomości, hotel, KTV, sala gier, duże kino, kino domowe, auto, wystawa lotnicza, różne wydarzenia na dużą skalę.

blob.png

f1 racing car (4).jpg


Dlaczego właśnie my

Gra w systemie ze szczególnie wyraźnym obrazem i dźwiękiem, jak cordillera, Gulf i miasto, a także na poczuciu poruszania się i realizmu, odbyła się na szerokim rynku. W każdym razie jesteśmy Movie Power, możemy zagwarantować zysk naszego klienta i zapewniamy doskonałą obsługę posprzedażną. Skontaktuj się z nami i współpracuj z nami, stwórzmy całkowicie nowy rynek i weź udział w korzystnej współpracy.

1. 10 lat doświadczenia w produkcji, trzy najlepsze marki w dynamicznej branży symulacji.
2. Klienci z ponad 120 krajów.
3. Wszechmogący i doskonały program mistrzowski.
4. profesjonalny zespół zapewniający profesjonalne wsparcie techniczne.
5. 24-godzinny profesjonalny zespół sprzedaży pracuje dla Ciebie.
6. Wszystkie nasze produkty przeszły certyfikację CE.
7. Nasi technicy mogą udać się do różnych krajów, aby pomóc klientom w rozwiązywaniu problemów.


Obsługa po sprzedaży

1.Zapasowanie naszego technika do Twojej lokalizacji, aby ukończyć instalację i nauczyć Cię codziennej konserwacji.
2. Bez szkody dla czynników ludzkich, roczna gwarancja, dożywotnia konserwacja.
3. Nieograniczone bezpłatne uaktualnienie oprogramowania.

helen.jpg

Zapytanie