Vr Racing Motor Cycle Simulator

Vr Racing Motor Cycle Simulator

Zarabiaj pieniądze Vr Motor for Indoor Playground Racing Motor Cycle Simulator Virtual Reality Game 9D Vr Motor Victory Motor VR * Nowa krew w tradycyjnym centrum gier: połącz ciekawe gry zręcznościowe z zaawansowaną technologią z technologii VR. * Big Brand Assurance: zaprojektowany i opracowany przez IGS i ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Zarabiaj Vr Motor for Indoor Playground Racing Motor Cycle Simulator Virtual Reality Game 9D Vr Motor

moto zwycięstwa

Victory Motor VR

* Nowa krew w tradycyjnym centrum gier: połącz ciekawość z gier zręcznościowych i zaawansowaną technologię z technologii VR.

* Big Brand Assurance: zaprojektowany i opracowany przez IGS i UNIS, aby zapewnić najlepszą reputację produktów.

* Ekskluzywna zawartość: opracowane przez siebie gry wyścigowe HD, umożliwiają wyścigi online dla wielu graczy.

* Gwarancja zysku: łatwe do gry, interesujące gry wyścigowe, mogą z łatwością przyciągnąć młodych ludzi.


Victory VR Motor może pomóc Ci otworzyć nowy świat dla niewielkich inwestycji, może również aktywować tradycyjny biznes gier, dzięki czemu przyniesie ci długoterminowe przychody biznesowe.

gra moto

Wprowadzenie produktów:

VR Victory Motorcycle wykorzystuje okulary VR i opracowaną przez siebie pneumatyczną platformę ruchu, aby stworzyć realistyczne wrażenia z jazdy.
Będzie dostarczał odpowiadające w czasie rzeczywistym informacje somatosensoryczne na podstawie wahań dróg, nawigacji i oświetlenia podłogowego, dzięki czemu gracze poczują się jak prawdziwi kierowcy i wyścigi.
Różne sceny śledzenia do wyboru, spersonalizowane projekty motoryzacji i system rankingowy online, interakcja z rozrywką społecznościową itp.
Silnik zwycięstwa Vr pozwoli graczom nie tylko cieszyć się grą w symulatory, ale także ekscytującymi wyścigami.

VR-zwycięstwo-moto
vr-motobike


O nas:

Movie Power Technology Co., Ltd. to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo zajmujące się badaniami i rozwojem oraz zastosowaniem dynamicznej technologii VR · 4D. Dzięki 10-letniemu doświadczeniu w zakresie badań i rozwoju, produkcji i stosowania „sprzętu rozrywkowego VR i dynamicznego sprzętu kinowego 4D” specjalizuje się w różnych dziedzinach rozrywki, nieruchomości i turystyki itp.

Uzyskał ponad 60 sztuk patentów na wynalazki, w tym patenty na wzory użytkowe, patenty na projekt produktu, certyfikaty rejestracji praw autorskich do oprogramowania i certyfikaty eksportowe CE.

MP alibaba

moc filmu (9)

Zapytanie