Symulator jazdy

Symulator jazdy

Profesjonalny producent Symulator jazdy wyścigowej Cena w Pakistanie z Dobrą usługą posprzedażną Czym jest symulator wyścigów samochodowych? Symulator jazdy samochodem wyścigowym 9D VR to najnowsze osiągnięcie komercyjnej rozrywki Vr, które łączy się z chłodnym i modnym wyglądem samochodu, obracając ...

Szczegóły produktu

Profesjonalny producent Symulator jazdy wyścigowej Cena w Pakistanie z Good After-Sale Service virtual reality simulation rides (8).gif

Co to jest symulator wyścigów?

Symulator jazdy samochodem wyścigowym VR 9D to najnowsze osiągnięcie komercyjnej rozrywki vr, które łączy się z chłodnym i modnym wyglądem samochodu, okularami obrotowymi 360 ° HD, dynamiczną platformą ruchu i ekskluzywnym filmem wyścigowym o wysokiej rozdzielczości. To jest nowy symulowany sprzęt do samochodu, który pozwoli Ci zanurzyć się i nie może przestać. Profesjonalny producent Symulator jazdy wyścigowej Cena w Pakistanie.

Ten samochód wyścigowy dołączył do technologii VR, która może omni-kierunkowe daje ci prawdziwe wrażenia z samochodu i samochodu. Samochód ma hamulec, sprzęgło, przepustnicę, bieg wsteczny, plus minus bloku i inne prawdziwe cechy, jeśli lubisz samochód, rzucić mu wyzwanie!

virtual reality simulation rides (3).jpg

virtual reality simulation rides (13).jpg

Jakie są cechy symulatora wyścigów samochodowych?

1.Cool i pasja w projektowaniu wyglądu

Nasi projektanci zgodnie z F1 wyścigi do projektowania, w pełni ucieleśnieniem mody technicznej, farby samochodowe.

2. Zastosowanie 4-osiowy siłownik elektryczny do napędu, bez hałasu, 0 opóźnienia.

3. Postępuj zgodnie z prawdziwym samochodem, obsługa ręczna.

Symulowane wyścigi F1, wykorzystujące najbardziej zaawansowane kierownice sprzężenia zwrotnego siły na rynku; profesjonalne ustawienie 5 biegów tiptronic z manetkami zmiany biegów; Ze wszystkimi kombinacjami sprzęgła ze stopu aluminium, przepustnicy, pedału hamulca.

TECHNICZNY

Produkt

Symulator jazdy wyścigowej

Gracze

1

Napięcie

220V

Moc

3,0 kW

Zestaw słuchawkowy VR

DPVR E3 (2,5K)

Czas odtwarzania

2-5 minut

Waga

155KGS

Rozmiar opakowania (LXWXH)

1700X950X1530 MM


O nas:

factory2 (2).jpg未标题-13.jpg

Hot Tags: symulator jazdy, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like