Maszyna do gry Flying 9D Vr

Maszyna do gry Flying 9D Vr

Komercyjna maszyna do gier typu 9D Vr Realidad Virtual Simulador Symulator lotu 9dvr do kokpitu Sprzedaż symulatora lotów VR ma wygląd maszyny lotniczej o unikalnym i zaawansowanym technicznie projekcie. Ma regulowany pedał, dzięki czemu maszyna może spotkać różne typy wysokości do zabawy. ...

Szczegóły produktu

Komercyjna maszyna typu 9D Vr Flying Realidad Virtual Simulador 9dvr Flight Simulator Cockpits na sprzedaż


Symulator lotu VR ma wygląd maszyny lotniczej z unikalnym i zaawansowanym technologicznie projektem. Ma regulowany pedał, dzięki czemu maszyna może spotkać różne typy wysokości do zabawy. Konstrukcja maszyny dopasowana do budowy ciała człowieka zapewnia klientom poczucie komfortu. Klienci mogą kontrolować rozgrywkę i grać w grę interaktywną za pomocą dwóch joysticków. Z dwoma częściami wylot powietrza wokół obu stron łączy się z unikalną platformą ruchu, która idealnie pasuje do strzelanek. Mamy wiele różnych strzelanek, takich jak dinasour i potwór. A 32-calowy telewizor transmituje na żywo grę, co przyciągnie zbyt wielu klientów, by powitać twój park.

Posiadamy specjalny schowek na hełmy, który chroni go starannie i wygodnie. Może zmniejszyć współczynnik uszkodzeń kasku. Nasza firma wszystkie produkty mają własne badania i rozwój oprogramowania, które jest exculsive system rachunkowości i różnych systemów płatności, takich jak spersonalizowane karty, Wechat i monety działają. Jako platformy maszyny, wyprodukowała je i przeszła 5 miliardów testów wytrzymałościowych , które w normalnych okolicznościach może osiągnąć 8 lat.

Wszystko w jednym urządzeniu nie trzeba instalować, podłączając zasilanie podczas pracy maszyny. Z rolką pod maszyną, łatwo się poruszać wszędzie. Jako wiodąca firma w dziedzinie VR, mamy ponad 10 lat doświadczenia z najlepszą obsługą i wysokiej jakości, profesjonalnymi technikami. Zapewnienie klientowi projektu lokalizacji i niestandardowego projektu, całodobowa obsługa posprzedażna. Nasze produkty uzyskały certyfikaty CE, ISO9001 i posiadały własność patentową.


Samolot Vr .jpg

Flight Simulator.jpg

TECHNICZNY

Gracz

1

Napięcie

220V

Moc

2KW

Zestaw słuchawkowy VR

DPVR E3 (2,5K)

Ilość filmów

3 szt aktualizacji za darmo

Czas odtwarzania

2-5 minut

Waga

NW: 200kgs | GW: 300 kg

Wielkość opakowania

L2300 X W1600 X H1000 MM

Lista towarów

1 X okulary VR
1 X cała platforma
200 X monet

Vr Flight.jpg

12.jpg

Movie Power sprawi, że Twoja firma vr osiągnie sukces

Najważniejsze dla biznesu VR, którego nikt nie chce wypróbować, jeśli wygląd nie będzie świecił i atrakcyjny, wreszcie stworzymy "projekt księżycowego cruve", który jest zupełnie inny niż obecny kształt symulatora 9dvr na rynku. I jako informacja zwrotna z rynku w ciągu ostatnich 3 lat, jest dość popularna i wszyscy klienci powiedzieli: "kiedy zobaczą krzesło VR Movie Power, mogą zobaczyć przyszłość technologii!

vr feedback.jpg

Informacje o mocy filmu

Movie-Power-.jpg.jpg

 

Bazując na standardzie 5S, 10 000 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej jest w dobrym stanie. Certyfikacja systemu zarządzania ISO9000 to nie tylko skuteczna gwarancja jakości, ale także osiągnięcie rocznej produkcji 3 000 sztuk symulatorów VR i 2000 szt. Dynamicznego kina 4D. Wszystkie produkty są w pełni sprawdzane od surowców, akcesoriów, montażu, kontroli i testowania. Zwłaszcza 72-godzinny nieprzerwany test cyklu życia przed wysyłką.

9DVR-3.jpg

 

Movie Power przykłada większą wagę do jakości produktu, projektowania modelu i tworzenia treści. Sala wystawowa ma ponad 1000 metrów kwadratowych, na którą składa się sala VR, sala edukacji naukowej i dynamiczna sala kinowa 4D. Ponad 30 rodzajów produktów VR dzieli się na 4 serie, seriale sportowe, serie dla dzieci, serie rozrywkowe i serie dynamiczne. Są bardzo popularne w ponad 50 krajach na całym świecie.

hot-sale-product.jpg

 

our-exhibition.jpg

 

Helen.jpg


Hot Tags: 9D Vr Flying Game Machine, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like