Maszyny do walki na monety

Maszyny do walki na monety

Walka na monety Gry Maszyny do gier 360 stopni Vr Symulator lotu Fotel 9D Virtual Reality Full Flight Simulator na sprzedaż Wprowadzenie produktu: Maszyna do gry Walki na monety jest wyłącznie zaprojektowana i wyprodukowana przez Movie Power. Po długim okresie badań i rozwoju, testowania i ...

Szczegóły produktu

Walka na monety Gry Maszyny do gier 360 stopni Vr Flight Simulator 9D Virtual Reality Full Flight Simulator na sprzedaż


Wprowadzenie produktów:

Maszyna do gry w walkę na monety jest wyłącznie zaprojektowana i wyprodukowana przez Movie Power. Po długim okresie badań i rozwoju, testowania i optymalizacji, Movie Power wprowadził na rynek nowy produkt - Coin Operated Vr Fight Game Machines. Dzięki stylowemu wyglądowi, efektom wysokiej immersji, dokładnej symulacji ruchu, różnorodności wysokiej jakości wideo 9D VR i interaktywnym grami, sprzętowi do rozrywki VR, chcemy dać ci to, co najlepsze!

Vr Flight Simulator


Parametr produktu:

Imię Maszyny do walki na monety
Moc 1,5kW
Rozmiar L1700 * W1100 * H1550mm Waga
150 kg
Przestrzeń Wymagane tylko 5 kwadratowych metek Maksymalne obciążenie 150 kg
Napięcie 220V Zawartość
9 filmów
Cecha
Obrót o 360 stopni, 5 efektów specjalnych, obsługa systemu monet / kart

720-flight-simulator

Cecha produktu:

Dlaczego warto wybrać Coin Operated Fight Game Machines 360 stopni Vr Flight Simulator Fotel 9D Virtual Reality Full Flight Simulator na sprzedaż?

1. Swobodny obrót o 360 °

Różne ruchy ruchu, w tym góra / dół, lewy i prawy kąt, 360 ° swobodny biernie lub dodatnio rotacja, ruch postępowy itp. Dokładny ruch. Zapewnia wibracje gracza z pełnych kierunków i chwyta emocje pod każdym kątem.

2 Ergonomiczna konstrukcja siedziska

Przynieś wygodne siedzisko z pasem bezpieczeństwa, hydraulicznym ogrodzeniem ochronnym i bezpiecznie przytrzymaj odtwarzacz podczas gry.

3. Duży ekran pokazujący

Umieść ją z przodu i wyświetlaj filmy podczas gry, aby złapać również opinie użytkowników. Tymczasem wciągająca rotacja sprawi, że gracz będzie krzyczeć i przyciągnie również więcej konsumentów.

4. Wygodna instalacja

Projektujemy pojedynczo, aby zaoszczędzić czas i wartość, a także łatwo zainstalować w celu obsługi, transportu i zarządzania.

5. Aktualizacja oprogramowania

Filmy i aplikacje są na bieżąco aktualizowane.

Virtual Reality Game

FAQ:

P: Jak zapłacić płatność?

Możesz wybrać przelew do naszego konta bankowego za pośrednictwem Alibaba lub Western Union, 30% do depozytu przed produkcją i 70% salda przed wysyłką.

P: A co z gwarancją?

Zapewniamy roczną gwarancję, wyślemy ci nową część, aby wymienić uszkodzenia, gdy wystąpią jakieś problemy w okresie gwarancyjnym. Dajemy dożywotnią pomoc przez 24 godziny na dobę, jeśli nasze produkty mają pytania.

P: A co z wysyłką?

Istnieją dwa różne sposoby wyboru.

1.Przeczytaj z terminem handlowym EXW, powinieneś odebrać towar z naszej fabryki. I załatwić wysyłkę samemu.

2. Real handlu termin CIF, my zorganizujemy wysyłkę dla ciebie. Ale będzie obciążyć koszt wysyłki.

P: A co z czasem dostawy?

Odp .: 5-7 dni po otrzymaniu wpłaty.

P: Jaki jest czas zwrotu inwestycji?

Odp .: Czas zwrotu zależy głównie od trzech warunków: lokalizacji, ceny najmu, ceny biletu. Średni czas zwrotu wynosi od 6 do 9 miesięcy.


O nas:

Movie Power ma 10 000 metrów kwadratowych warsztatu i 1000 m² salonu wystawowego, zgodnie z normami ISO9001 i 5S do zarządzania fabryką. Zawsze uważamy, że jakość i serwis są najważniejszymi czynnikami w biznesie. Dlatego koncentrujemy się na lepszych produktach i zapewniamy doskonałe usługi, a my jesteśmy jedyną obietnicą fabryczną 24 godziny po sprzedaży. Nasza platforma elektryczna, która jest główną częścią produktu, ma już 5 milionów testów na całe życie. Uzyskaliśmy wiele patentów zaawansowanych technologicznie, certyfikat CE i raport z testu bezpieczeństwa dla wszystkich produktów.

about-Movie-Power

Hot Tags: maszyny do gry w walkę na monety, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like