Krzesła Cinema

Krzesła Cinema

9D Vr kino krzesło typu wesołe 9D Vr śmieszne wirtualnej rzeczywistości gra symulacja maszyny 9D Vr kino co jest 9 D Vr kino krzesło? VR (Virtual Reality) jest wykorzystanie technologii komputerowej do tworzenia symulowanym środowisku. W przeciwieństwie do tradycyjnych interfejsów, VR stawia użytkownika wewnątrz...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

9D Vr kino krzesło typu rozrywki Park 9 D Vr śmieszne rzeczywistość wirtualna maszyna do gier symulacja 9D Vr kino

Co to jest 9 D Vr kino krzesło?

VR (Virtual Reality) jest wykorzystanie technologii komputerowej do tworzenia symulowanym środowisku. W przeciwieństwie do tradycyjnych interfejsów VR stawia użytkownika wewnątrz doświadczenia. Zamiast oglądania ekranu przed nimi, użytkownicy są zanurzone i wchodzić w interakcję z światów 3D. Poprzez symulację zmysły jak najwięcej jak to możliwe, takich jak widzenie, słuchu, dotyku, nawet zapach, komputer przekształca się w strażnika do tego sztucznego świata.

Gdy założysz kask VR, możesz wprowadzić zupełnie wciągające środowisko wygenerowane komputerowo, jak gra czy film scena lub miejsce daleko. Niesamowite rzeczy na temat technologii jest to, że czujesz się jakbyś faktycznie znajduje się w innym miejscu, z innymi ludźmi. Ludzie, którzy próbują go powiedzieć, że różni się od wszystkiego, co kiedykolwiek doświadczyłem w ich życiu.

5a3779b4ac5a9.jpg

9D Vr kino krzesłoZalety:

1. świecić światłem z patentu atrakcyjny wygląd zewnętrzny;

2. ergonomiczne skórzane krzesło;

3. z własnego oprogramowania;

4. wiele filmów i gier;

5. z dym/mgła, zamiatać nogi, twarz powietrza ucho wiatru, wibracje, odepchnąć efektów specjalnych funkcji;

6. dojrzałe Technology, profesjonalne własnej produkcji bezpośrednio;

7. szybkie i profesjonalne usługi po zespół

9DVR-2-seat.jpg

未标题-11265.jpg

O nas:

movie power (13).jpg


vr-simulator.jpg
Zapytanie