Samochód wyścigowy Vr

Samochód wyścigowy vr używane dynamiczne siedzenie można przeczytać opinię życie w gry, dynamicznie odzwierciedlenie do sterownika.

Szczegóły produktu

samochód wyścigowy vr

Samochód wyścigowy vr używane dynamiczne siedzenie można przeczytać opinię życie w gry, dynamicznie odzwierciedlenie do sterownika. Może osiągnąć siłę odśrodkową prawdziwego samochodu, odepchnąć, wstrząsnąć, stłuczki do przywrócenia stanu z różnymi warunkami drogowymi, tak, że gracze mogą poczuć się jak w kabinie, doświadczenie wizualne i dotykowe amortyzatory Racing fizyki.


图片32.jpg 


Fajne i piękny kształt, samochód wyścigowy vr pozycjonowanie młodych ludzi, zwłaszcza dzieci, noszenie okularów VR, poczuć prawdziwe wyścigi. Inną cechą jest to, że bardziej wrażliwe na poczucie zawroty głowy, nie może nosić okulary VR, to samo doświadczenie samochodu. Zaprojektowane do używania kierownica ze sprzężeniem zwrotnym, dokładną symulację poczucie samochodu. Wsparcie dla wielu graczy w czasie rzeczywistym internetowy konkurs, nadaje się dla młodych ludzi między sportu i rozrywki.


图片33(001).jpg


Jak Magic interaktywne samochód wyścigowy vr zysk możesz!

Cena biletu można ustawić o $5-$8.  Czas filmu jest 5 do 8 minut, i co godzinę można prawdopodobnie mają co najmniej sześć partii widzów.

Zarabiaj $131,100 USD za rok!


Nasze fabryki

Zapraszamy do naszej fabryki!

Zawsze wierzymy, że jakość i usługi są najbardziej konkurencyjności, w związku z tym, my, są tylko produkty najwyższej klasy produktów i zapewniają doskonałą obsługę, więc w tym przypadku jesteśmy oferuje profesjonalne i stabilne oprogramowanie, za pomocą wszystkich profesjonalnych części ( zasilania części & części PC)... do utrzymania jakości stabilny jak zawsze, i dlatego możemy zaoferować i obiecują super gwarancja 2 lata na rynku!


图片34.jpg

图片35.jpg

图片36.jpg

Hot Tags: samochód wyścigowy vr, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, ceny, sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like