Wyścigi samochodowe Graj w gry

Wyścigi samochodowe Graj w gry

6DOF 3 Screens Wyścigi samochodowe Graj w gry Virtual Reality Equipment Electric New Style 9D VR Racing Game Machine Porównaj z tradycyjną maszyną do wyścigów zręcznościowych Po założeniu okularów VR z grami wyścigowymi, otrzymasz pełną 360-stopniową wizję miejsca wyścigowego, bardzo wciągające i jak w ...

Szczegóły produktu

6DOF 3 Screens Wyścigi samochodowe Graj w gry Virtual Reality Equipment Electric New Style 9D VR Racing Machine Game

Porównując do tradycyjnej maszyny do wyścigów zręcznościowych, Po założeniu okularów VR z grami wyścigowymi, otrzymasz pełną 360-stopniową wizję miejsca wyścigowego, bardzo wciągającą i przypominającą prawdziwy samochód, a maszyna porusza się synchronicznie, co pasuje do Twojego układu kierowniczego , lewa, prawa, wibracja. Ale fajnie !

未标题25888-1


Marka Moc filmowa
Imię Wyścigi samochodowe Graj w gry
Rozmiar L2200 * W1800 * H2100 mm
Moc 4.0KW
Gracz 1 gracz
Tryb sterowania Moneta obsługiwana
Materiał rama drewniana, płyta z tworzywa sztucznego, akrylowa
Metoda odtwarzania Włóż monetę lub token, czytnik kart, aby rozpocząć
Stosowanie

1. Nadaje się dla dzieci powyżej 5 lat lub dorosłych.

2. nadaje się do centrum gier, centrum handlowego, parku rozrywki.

Usługa OEM / ODM

Dostępny

未标题-25551

Dominujący wygląd zwiększył moje zainteresowanie. W przeciwieństwie do zwykłego sprzętu do wyścigów, 42-calowy ekran HD o przekątnej 42 cali przynosi mi wizualną ucztę. Po uruchomieniu samochodu zostanie włączony potężny system wentylatorów i dźwięk przestrzenny 3D. Sprzęgło, wskaźnik poziomu paliwa, koło kierownicy i inne symulacyjne elementy samochodowe mogą dostarczyć mi najbardziej ekscytujących wyścigów. Sześć stabilnych cylindrów zapewnia maksymalny zasięg ruchu, a wygodne i mocne siedzisko zapewnia mi bezpieczeństwo. Wiele filmów wyścigowych jest dla mnie dostępnych do wyboru, a zmiany w różnych scenach dają mi wspaniałe wrażenia z gry.


O nas:

vr-solution

Nasze produkty VR i Cinema są szeroko stosowane i popularne na różnych rynkach świata. Takich jak USA, Europa, Ameryka Południowa, Bliski Wschód, Australia, Azja i Afryka. Z powodzeniem dominują w dziedzinie parku rozrywki, centrum gier Arcade, centrum handlowego i muzeum.

Witamy w filmie Moc, oczekujemy, że podzielimy się z Tobą najlepszą na świecie i popularną okazją biznesową. Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie z Tobą udanych relacji biznesowych.

Hot Tags: wyścigi samochodowe grać w gry, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like