Arcade Runner

Arcade Runner

Sprzęt do gier wewnętrznych Moneta zręcznościowa Maszyna do biegania na bieżni Arcade Maszyna do gier komercyjnych Gra w poradniku: Idea gry Arcade Runner pochodzi z bieżni. Kreatywnie symuluje prawdziwe stadium gry, łącząc sport i grę razem. Docelowym rynkiem tego urządzenia są nastolatki i dzieci. Gry...

Szczegóły produktu

Kryty sprzęt do gier Moneta zręczna Arcade Runner Treadmill Commercial Game Machine

Jak grać:

Idea projektu Arcade Runner pochodzi z bieżni. Kreatywnie symuluje prawdziwe stadium gry, łącząc sport i grę razem. Docelowym rynkiem tego urządzenia są nastolatki i dzieci. Gry obejmują myślnik, pływanie, oszczep, stukanie i młotek, łącznie 5 przedmiotów. Gracz może użyć joysticka i przesunąć nogi, aby zagrać w grę. Może również łączyć się z grą, a także wybrane są 5 przedmiotów. Gracze mogą PK z wszystkimi i zdobyć mistrza.

8744320608_1354139483255.jpg

Funkcja Arcade Runner?

1. Włóż token, naciśnij przycisk start lub naciśnij przepustnicę, aby przejść do ekranu wyboru;

2.11 tory wyścigowe, 12 supersamochodów, 9 postaci do gry;

3. Pełna operacja, przykryj klawiaturę, aby gracze mogli wejść do ustawień, użyj nowych chipów do gier wideo o wysokiej wydajności; do 8 jednoczesnych bitew online.

4711118197_1300746123.jpg

Arcade-Runner.jpg

O nas:

      Guangzhou Movie Power Technology Co., Limited, koncentruje się na rozwoju zintegrowanej rzeczywistości wirtualnej oraz aplikacji i promocji projektu. Jest to przedsiębiorstwo high-tech zajmujące się sprzętem badawczo-rozwojowym VR i teatrem 4D. Zobowiązanie firmy do dostosowania sprzętu do rozrywki VR, dynamiczne sprzęt teatralny na dziesięć lat, a nieruchomości, edukacja, medycyna i inne obszary zastosowań urządzeń VR dostosowanie produkcji, sprzedaży i serwisu razem Firma o doskonałej jakości i reputacji marki efekt dla krajowego parku rozrywki, miasto gry animacji, aby stworzyć ponad 800 Dynamiczne kino może mieć ponad 2000 centrów rozrywki VR. Produkty zostały wyeksportowane do ponad 100 krajów na całym świecie.

Firma Movie Power zawsze stosowała się do koncepcji " Wstaw nową moc do kina ". Zawsze była zaangażowana w badania technologiczne, aplikacje, produkcję, sprzedaż i serwis urządzeń do rozrywki wirtualnej VR i dynamicznego kina.

factory (2).jpg

Hot Tags: arcade runner, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like