Gry zręcznościowe

Gry zręcznościowe

Nowe produkty Innowacyjne produkty 9D Virtual Reality Motorcycles VR Mini Moto Symulator motocykla 1. Korzystaj z wysokiej elastycznej miękkiej sportowej poduszki, wygodniejszej w ekscytującej symulacyjnej grze wyścigowej. 2. Silnik ma świetny wygląd, wygodną obsługę i pełną symulację. 3. Istnieją dwa ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Nowe produkty Innowacyjne produkty 9D Virtual Reality Motorcycles VR Mini Moto

moto.jpg

Symulator motocykla

1. Korzystaj z wysokiej elastycznej miękkiej sportowej poduszki, wygodniejszej w ekscytującej grze symulacyjnej.

2. Silnik ma świetny wygląd, wygodną obsługę i pełną symulację.

3. Obecnie istnieją dwie konkurencyjne gry. Możesz ścigać się ekscytująco na torze drogowym, torze polnym, a nawet fantastycznym wszechświecie pełnym potężnych dinozaurów z uczuciem wyboistego wyścigu terenowego, Motor VR X jest tak prawdziwy, jak to tylko możliwe!

4. Obsługuje 4 graczy, aby rywalizować online w tym samym czasie, motocykl można przesuwać w górę iw dół w lewo i prawo, dzięki czemu gracz czuje się bardziej realistyczny.

vr motorbike2.jpg

Co to jest symulator motocykla?

Motorcycle Simulator to rodzaj wirtualnej rzeczywistości, która jest symulatorem motoryzacji. VR Motorcycle Simulator to najbardziej zaawansowany sportowy sprzęt VR. Jest to maszyna oparta na technologii wirtualnej rzeczywistości wirtualnej i interakcji człowieka z komputerem poprzez ćwiczenia rowerowe, wykorzystując zarówno zaawansowany system cervo i projekt bezprzewodowy, jak i osiągając kreatywne pomysły.

vr-motobike.jpg


选产品.jpg

O nas:

factory (2).jpg

Zapytanie