Arcade Game Machine VR Flight Simulator

Arcade Game Machine VR Flight Simulator

Arcade Game Machine VR Flight Simulator Prawdziwe, szokujące, intensywne wciągające doświadczenie lotu na dużej wysokości, nowoczesny wygląd mody, wyposażone w ruchome koła pasowe, sprzęt do nadmuchu powietrza, lot head-up, gdy maszyna jest w ruchu, wzrost prędkości lub wysokie pitching lub nurkować, a nawet pełne ...

Szczegóły produktu

Arcade Game Machine VR Flight Simulator

Prawdziwe, szokujące, intensywne wciągające loty lotnicze na dużej wysokości, nowoczesny wygląd mody, wyposażone w ruchome koła pasowe, urządzenia do nadmuchiwania powietrzem, lot z głową w górę, gdy maszyna jest w ruchu, wzrost prędkości, wysokie zanurzenie lub zanurzenie, a nawet pełne emocji Symulacja uderzeń przepływu powietrza nie może czekać, wyzwijmy limit!

blob.png

选 产品 12.jpg

VR Flight Simulator to strzelanka lotnicza

VR Flight Simulator to nowe urządzenie rozrywkowe, które łączy w sobie fotografowanie i rozrywkę z interaktywnością i wrażeniem wizualnym. Sprzęt wyposażony jest w takie funkcje, jak automatyczne podnoszenie, strzelanie, samokontrola lotu przez rączkę, punkty do gry i inne efekty specjalne.


blob.png


Poczuj wrażenie nieba jak ptak

Aby symulować stan lotu, użytkownicy muszą klęknąć na platformie symulacyjnej, rozłożyć ręce na dwóch tablicach kontrolnych, a na koniec założyć wyświetlacz z głowicą wirtualną. Na głowie znajduje się wentylator, który symuluje opór przepływu powietrza podczas lotu.

Maszyna do grania w gry wirtualne VR Flight Simulator doskonale integruje wirtualną kontrolę VR ze sprzętem robota, a użytkownik może doskonale naśladować stymulujące wrażenia z lotu i atakować samoloty wroga. To nowatorski i ekscytujący projekt tematyczny.

Ręcznie sterowane joysticki sterują robotycznym ramieniem o sześciu stopniach swobody, aby odczuć skutki gwałtownego wzrostu, utraty masy, szybkiego przemieszczania, ostrych zakrętów, lewych i prawych wahań, pitchowania w przód i w tył, obrotu 360 ° i innych efektów symulacji ruchu, pozwalając użytkownikom przeżyć nowatorską i ekscytującą podróż.

Lecąc po stromych wzgórzach, białe chmury przelatują obok i lecą w lewo w niebo nad błękitnym morzem. Lecąc w prawo, leci na zbocza gór, poprawiając radość z jazdy.

Dzięki wirtualnej rzeczywistości gracze mogą poczuć atmosferę latania w różnych perspektywach z perspektywy pierwszej osoby.

Gracze mogą oglądać otaczające środowisko lub patrzeć na ziemię, myśleć o tym, to jest cudowne, kiedy latasz swobodnie po drapaczach chmur, ulicach i parkach, aby zobaczyć uczucia wszystkich istot. Jakie to niesamowite !


blob.png

venus.jpgHot Tags: Zręcznościowa gra maszyna vr symulator lotu, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like