Arcade Game Machine Playstation Vr

Arcade Game Machine Playstation Vr

Maszyna do gier zręcznościowych Playstation vr Walka drużyn, dzielenie się honorami Pierwsze prawdziwe urządzenie do gier VR z funkcją gry wieloosobowej odtwarza stymulującą konfrontację uderzeń serca, a najlepszy silnik tworzy bardzo wciągający obraz. Korzystając z najnowszej technologii silnika, tworzy ultra-klasy ...

Szczegóły produktu

Zręcznościowa maszyna do gier playstation vr


Walka drużynowa, dzielenie się honorem

Pierwsze prawdziwe urządzenie do gier VR z funkcją gry wieloosobowej odtwarza stymulującą konfrontację uderzeń serca, a najlepszy silnik tworzy bardzo wciągający obraz. Wykorzystując najnowszą technologię silnika, tworzy arcydzieło najwyższej klasy, które prowadzi w trybie offline do gier VR.

VR CS.jpg


Zagraj w CS live burst table z konsolą Playstation vr

Dzięki urządzeniu VR gracz może kontrolować chodzenie i poruszanie się w grze w 360 ° w prawdziwym życiu i oddawać się wciągającej przyjemności świata gry. Potężne efekty świetlne i sceny gry, pomagają graczom swobodnie biegać i symulują ruchy ciała, ponad 4 graczy gra przeciwko!


Realistyczne odczucie, pozwala dotknąć maszyny do gier arcade Playstation vr

Urządzenie VR o dużej powierzchni jest bardzo wciągające w atmosferę sceny gry, prawdziwe modelowanie postaci, różnorodność konstrukcji broni palnej i realistyczne efekty strzelania, dzięki czemu gracze mogą czuć się zanurzeni w morderczym polu bitwy!


VR CS2.jpg

Super-stymulująca bitwa dla wielu graczy, aby przywrócić działające na żywo urządzenia CS VR

Obsługuje gry strzelanki CS VR w trybie wieloosobowym, obsługuje 4 graczy, aby połączyć gry 2 vs 2, poprawia rywalizację w grze VR i konfrontację oraz zwiększa odporność graczy na nowe urządzenia VR. Pełnoekranowy tryb pełnoekranowy służy do zapewnienia prawdziwego wrażenia podobnego do CS-a!

Treści o najwyższej jakości pasują do urządzeń VR dużej skali


Wykorzystanie topowego silnika nierealistycznego rozwoju, zbudowanego przez pierwszorzędny zespół gier, realistycznie przywraca scenę walki z bronią, dzięki wielkoformatowemu sprzętowi VR Movie Power, swobodnie chodzić po scenie gry, bez ograniczeń.


VR CS3.jpg


Innowacyjna technologia zdaje sobie sprawę z rzeczywistego działania

Unikalna technologia odwracania bezwładności pozwala graczom na łatwe uzyskiwanie rzeczywistych wyników w terenie bez żadnych urządzeń peryferyjnych i realizuje szeroki zakres ruchów całej mapy. W przeciwieństwie do zwykłych metod teleportacji i kierowania klawiszem kierunkowym na rynku, prawdziwa metoda działania znacznie zmniejszy zawroty głowy gracza.


Symulacja ruchu ciała

Wykorzystując najnowszą technologię symulacji całego ciała, doskonale odtwarza prawdziwe działania bohaterów w grze, biegnie, trzyma broń, strzelając we wszystkich kierunkach i unikając przysiadów, dając graczowi niezrównane doświadczenie prawdziwej gry w konfrontacji.


选产品3.jpg

Amelia.jpg


Hot Tags: Zręcznościowa gra maszyna playstation vr, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like