Strzelanie Ar

Strzelanie Ar

Kryte gry Moneta Car Shape Motion AR Gra Strzelanka AR Sniper Elite Game Simulator Jest to gra z serii Ar Shooting, która została dostosowana do rzeczywistego wydarzenia, czyli masakry rzeki Mekong. 5 października 2011 r. Został zaatakowany w Złotym Trójkącie Rzeki Mekong i 13 członków załogi ...

Szczegóły produktu

Kryte gry Moneta Car Shape Motion AR Strzelanka Gra AR Sniper Elite Game Simulator


To jest sprawiedliwa gra strzelecka Ar dostosowana z rzeczywistego wydarzenia, masakry nad rzeką Mekong . W dniu 5 października 2011 r. Został zaatakowany w Złotym Trójkącie Rzeki Mekong, a 13 członków załogi zginęło. Po 7 miesiącach śledzenia SWAT w końcu schwytał tragedię, wielki narkotyk Nuo Kang i zniszczył jego twierdzę. Ta gra zabierze graczy z powrotem na rzekę Mekong, aby uratować zakładników i schwytać wszystkich handlarzy narkotyków. Czy jesteście gotowi na tę trudną wojnę?

vr shooting simulator (9)

Strzelanie Ar

-Ar technologia: możesz mieć wciągające wrażenia bez używania kasku, połączenia, zmartwień sanitay.

- Praca zespołowa z różnymi kątami obsługiwana przez maksymalnie 5 graczy
-Każdy pistolet może kontrolować efekt dynamitu, dźwięk, celowanie i jego wysokość, co daje wspaniałe wrażenia.
-6 różnych scen z różnymi poziomami / trybami.
- Gra odnosi się do funkcji ostrości aparatu SLR. Łatwo jest strzelać do wroga, ponieważ może on celować automatycznie.

Zastosowano funkcję -AI. Im więcej graczy, tym więcej wrogów i trudniej.


QQ截图201810191153322223


Gra Ar Shooting wygląda jak kształt samochodu pancernego, co zwiększa mój impuls do gry. Dzięki funkcjom celowania, śledzenia, pozycjonowania i powiększania systemu sztucznej inteligencji, lepiej zabijam wroga w grze. Trzy pistolety symulacyjne z odrzutem wprowadziły mnie na pole bitwy. Różne tryby, takie jak tryb ograniczony czasowo, tryb limitu pocisków i tryb przerwy etapowej, znacznie zwiększają przyjemność z gry. Bardzo wygodnie jest kontrolować poziom podnoszenia i opuszczania niezależnie dla każdej pozycji pistoletu. Mogę zabijać wrogów na maszynie z moimi przyjaciółmi w tym samym czasie. Co za niesamowite urządzenie do gry!

QQ截图20181019115412


O nas:

vr-solution

Hot Tags: ar strzelanka, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like