Malarstwo Ar

Malarstwo Ar

Intelektualna interaktywna gra o ścianach świata dla dzieci i dzieci. Wprowadzenie: Po pierwsze, dzieci mogą wybrać swój ulubiony model, a następnie zmienić go za pomocą różnych narzędzi do rysowania. Gdy zakończysz tworzenie, wyświetli się on na ekranie, umieszczając go pod skanerem lub ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Intelektualna interaktywna gra o ścianach świata dla dzieci i dzieci

Wprowadzenie do operacji:

Po pierwsze, dzieci mogą wybrać swój ulubiony model, a następnie zmienić go za pomocą różnych narzędzi do rysowania. Po zakończeniu tworzenia zostanie wyświetlony na ekranie, umieszczając go pod skanerem lub delikatnie głaszcząc palcem. Możesz również interaktywnie z rybami.

主图-1 (2).jpg


Tutaj jesteś królem morza, ponieważ możesz tworzyć różne rodzaje ryb, niezależnie od tego, czy je widziałeś, czy nie. Bez względu na to, jak przesadne są twoje ryby, po prostu musisz wyciągnąć je na maszynach do rysowania, a następnie podciągnąć, wrzucić ryby do morza. Możesz wyczuć, że ryba pojawi się na ekranie płynącym radośnie. Nie tylko dajesz życie rybom, ale również masz kontrolę nad jedzeniem, które sprawia, że dorasta.


4497917333_2103806410.jpg


Funkcje:

  1. Produkt może pomóc dzieciom poznać więcej celów, poszerzyć ich horyzonty i poczuć piękno przyrody. Co więcej, może również zwiększyć świadomość w zakresie ochrony zwierząt.

  2. Produkt może również pielęgnować zdolność działania dzieci. Aby dzieci aktywnie uczestniczyły w grze


vr-drawing.jpg


O nas:

movie power (2).gif


movie power (4).gif
Zapytanie