Ar Beach

Ar Beach

Sprzedaż oprogramowania Indoor Playground Interaktywna gra Virtual Projector AR Beach for Kids Interaktywny projektor wirtualny AR Beach Interactive Projekcja wirtualna Plaża AR to eksperymentalna gra interaktywna łącząca prawdziwy basen z piasku i technologię multimedialnej współpracy w celu osiągnięcia ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Sprzedaż kryty program zabaw dla dzieci Interaktywny projektor gier wirtualnych AR Beach dla dzieci


Interaktywny projektor wirtualny AR Beach

Interaktywna projekcja wirtualna Plaża AR to eksperymentalna gra interaktywna łącząca prawdziwą pulę piasku i technologię multimedialnej reakcji w celu osiągnięcia wirtualnej sceny. I staje się coraz bardziej popularny na wielu placach zabaw, w strefie dla dzieci, rodzinnych centrach rozrywki, parkach amusememt itp.


未标题-22551.jpg


Czy nadal pamiętasz, że kiedy obiecujesz zabrać dziecko na plażę, obserwować morze i obserwować fale? Podczas gdy ruchliwe życie sprawia, że przepełniają nas przeprosiny naszych dzieci. Poezja i odległość mogą być zbyt daleko od nas, ale kradzież czasu z dziećmi na wirtualną plażę może uzyskać niezapomniane wspomnienia. Są tu biała pianka, miękka plaża i ciekawe gry. Dzieci mogą wypierać rybaka i czerpać satysfakcję z rybołówstwa, a także bawić się ze znajomymi, np. Łowić ryby i cieszyć się szczęściem.


timg (9).jpg

Fea tures:

1. Dzieci poznają przyrodę w grze, aby poznać zabawę dzieci bawiących się w piasku.

2. Potrafi przekazywać wiedzę naukową na temat piasku, zmieniając kolor piasku i przepływ wody w rekreacji. Integruje inteligencję, interakcję i rozrywkę.

3. Fantasy piasku oparte na połączeniu projekcji somatosensorycznej z rzeczywistym obiektem, biorąc pod uwagę, że wszystkie dzieci są jak gra w piasek, więc dzieci mogą odgarniać piasek, aby ćwiczyć koordynację ręki, promować rozwój mięśni dłoni i uzyskać emocjonalną satysfakcję, i może również poczuć naturę piasku, poprawić uczenie się.


timg (2).jpg

Zalety produktu:

1. Duży ekran jest piękny

projekcja jest przyjęta, ekran jest większy, obraz jest bardziej szokujący, a efekt jest podwojony.

2. Wiele osób wchodzi w interakcje

wiele dzieci jest kompletnych, niech doświadczenie stanie się interesujące i efektywnie promuj interakcję.

3. Świeży i niepowtarzalny

W porównaniu z tradycyjną niegrzeczną grą w zamku powieść jest popularna i wyjątkowa.

4. Fantazyjna scena

Zainteresowanie i wyjątkowość gry przyciągają uwagę publiczności.


O nas:

factory2 (2).jpg

未标题365211100-1.jpg


Zapytanie