Maszyna do gier Seat 9d Vr

Maszyna do gier Seat 9d Vr

9d vr maszyna do gry na siedząco Czy wyobrażasz sobie latać na niebie? Czy wyobrażasz sobie podróżowanie pod morze? Czy chcesz być lotem super-mana z potworem? Wszystko to się sprawdzi w maszynie do gry na siedzenia 9d vr. W maszynie do gry na siedzenia 9d vr może spełnić wszystkie twoje fantazje. Zobaczmy, jak to działa. Tam...

Szczegóły produktu

9d vr maszyna do gry


Maszyna do gier Seat 9d Vr, tłumaczona jako dynamiczna platforma wirtualnej rzeczywistości, składająca się z okularów (VR), dynamicznej platformy efektów specjalnych, filmów 9d i platformy operacyjnej dla komputerów PC, sprawiają, że widzowie mają najsilniejszy zmysł relatywności od słuchowych, wizualnych, dotykowy, dzięki czemu można cieszyć się doświadczeniem upadku, wibracji i innych nowych, prawdziwych uczuć, wciągających i zabawnych.


Istnieje jeden pulpit sterujący do sterowania maszynami do uruchamiania i zatrzymywania. Po uruchomieniu maszyna do jajek będzie miała jakiś specjalny efekt, taki jak wibracje, zamiatanie nogi, wiatr uszu i tyłek. Funkcja ta sprawia, że ​​gracze wciągają się w filmy, co jest bardzo ekscytujące. Mamy 1 miejsce, 2 miejsca siedzące i 3 miejsca do wyboru. 2-miejscowa gra na siedzenia 9d vr jest najpopularniejszym sprzętem VR na rynku ze względu na bardziej ekonomiczne.

vr chair.jpg

9D VR 1/2/3 Miejsca:
Skrzynia biegów: 3 cylindry elektryczne
Przednie i za kątem obrotu: 30 °
Lewy i prawy kąt obrotu: 30 °
Przednia i tylna prędkość obrotowa: 25 ° / s
Prędkość obrotowa w lewo i w prawo: 25 ° / s
Margines górny i dolny: 400 mm
Prędkość w górę i dół: 250 mm / s
Poziomy kąt obrotu: 360 °
Pozioma prędkość wybierania: 10 ° / s


Jak tego użyć?


Po raz pierwszy wystarczy użyć mocy urządzenia [220 V], która automatycznie uruchomi się na stronie odtwarzania i ustawień (nieprofesjonalny personel techniczny nie modyfikuje zawartości)
Zanim urządzenie zostanie wyłączone, wybierz opcję wyłączania w opcjach interfejsu odtwarzacza, w przeciwnym razie można łatwo uszkodzić urządzenie.


Jak zarządzać tą działalnością VR? Jakie wsparcie oferuje funkcja Movie Power?


Rozmiar 2 siedzeń 9d vr to L1.8 * W1.15 * H2 M.

Wymagają tylko 6 mkw. Większość klientów zdecyduje się umieścić go w centrum handlowym, parku rozrywki i pokoju gier. Za opłatą zwykle jedna osoba pobiera opłatę 3-usd 5. zależy od twojego miasta i marketingu. W marketingu, Movie Power może wspierać bezpłatny projekt plakatu dla klientów. Ponadto stanowisko kontrolne może zostać zmienione jako klienci promujący filmy i zdjęcia. Wszystko to jest wygodne i korzystne dla klientów, którzy mogą z niego korzystać.

123456.jpg

未 标题 -3.jpg

RFQ

P: Jaka jest różnica między 9d Vr Seat Game Machine a kinem 5D / 7D / 8D?
Odp .: Istnieją 4 główne różnice:
1. Nie ma potrzeby używania ekranu i projektorów w maszynie wirtualnej 9d Vr. Po prostu noś VR
okulary, a potem poczuj to, co widzisz.
2. Siedzenia w maszynie do gier stołowych 9d Vr mogą mieć 360 ° rotacji, w pełni wciągające.
3. W odróżnieniu od strzelania prawdziwymi działami w kinie 5D / 7D / 8D, kino jaj 9D VR wykorzystuje zaawansowane
technologia śledzenia głowy. Wystarczy przesunąć głowę, aby wycelować w cel, a następnie nacisnąć dolną część, aby wykonać zdjęcie
to. możesz sterować głową w pożądanym kierunku!
4. Nie trzeba wykonywać skomplikowanej instalacji!

Hot Tags: 9d vr automat do gier, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like